Treść główna

Czy z okna samolotu widać dobrze Ziemię?

Nigdy nie leciałam samolotem a jestem ciekawa, czy widać będzie tylko chmury?

Odpowiedzi (13)

0
Jest dużo widoków do oglądania :)
0
tak, jest pieknie!
0
jest duzo widoków do oglądania
0
Widać jak nie ma chmur
0
Wszystko zależy od pogody i wysokości na której lecisz. To prawda, że najlepsze widoki są przy lądowaniu, ale jak jest ładna pogoda to jest szansa, że podczas lotu również będzie co oglądać :)
0
Wszystko zalezy na jakim pułapie wysokości jesteś i oczywiście od pogody ale owszem widać ziemię. Choć można by brać mylnie to pytanie kiedy "Ziemię" piszesz z dużej litery a to by oznaczało planetę Ziemię ;)
0
Przy dobrej pogodzie tak, ale to zależy na jakiej wysokosci jesteś.
0
Najlepsze widoki są zaraz przed lądowaniem :) ja leciałam kiedy było dość pochmurno, więc nie mogę zająć stanowiska 
0
Ładnie też widać jak przelatujesz niedaleko wysokich gór np. ośnieżone szczyty przebijające się ponad chmury :)
1
Start i lądowanie to najlepsze momenty. Ale w czasie lotu też jest co oglądać
0
Wszystko zależy od pogody. Jeśli jest bezchmurnie ziemia oczywiście jest widoczna. Dla mnie najlepsze widoki są podczas lądowania.
0
Ziemię najlepiej obserwuje się podczas startu i lądowania, bo samolot znajduje się na niskiej wysokości i np. chmury nie przesłaniają widoku. Bardzo ciekawym zajęciem może być też obserwacja chmur ;)
0
Jeżeli niebo jest bez chmur to ziemia jest widoczna bardzo dobrze. Zwróć uwagę że samoloty latają na różnych wysokościach więc ziemię możesz widzieć bliżej lub dalej, a najlepiej ziemia jest widoczna przez okno samolotu na lotnisku ;)
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wrześniowy relaks na pięknym Korfu! Świetna okazja na tanie loty i noclegi z widokiem na morze!776 Sprawdź Grecja na wyciągnięcie ręki! Wybierajcie tanie loty i w drogę!30 ofert od 141 Sprawdź Zrelaksujcie się w Meksyku! Świetne all inclusive w 4* hotelu przy plaży w bajecznym Cancun!5439 Sprawdź Wakacje na Majorce! Tanie loty i noclegi w cenie!797 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa