Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jakie pamiątki przywieźć z Wenecji?

Odpowiedzi 9

0
ryciny, obrazy
0

Standardowo maskę. Wspomnienia są najważniejsze

0
Maski, szkło z Murano i oczywiście pyszne jedzonko:)
0
Maski (uwaga na chińskie podróbki!), likier do zrobienia drinka (Spritz), biżuteria lub figirki ze szkła z Murano, pocztówki... :) 
0
Fajną pamiątką z Wenecji może być również biżuteria ze szkła weneckiego-różnokolorowe wyroby znane na całym świecie produkowane na wysepce Murano.
0
popularne maski weneckie
0
Akwarele, ryciny, obrazy, mapy - przedstawiające miasto będą na pewno stanowić oryginalną pamiątkę z wycieczki do Wenecji. Obrazy najtaniej kupimy od ulicznych sprzedawców.
0
Koronki z Burano albo szkło z Murano. Poza tym normalne włoskie towary (ser, wino, pesto)
0
Najpopularniejszym towarem na ulicach Wenecji są niewątpliwie maski Weneckie. Warto wybrać te ręcznie robione z certyfikatem oryginalności a nie te tańsze sprowadzane z Chin. Popularne są również kapelusze przypominające te używane przez gondolierów. Jeśli lubimy przywozić kulinarne specjały to oczywiście można zaopatrzyć się makarony, ciasteczka biscotti, wina czy sery.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź