Treść strony

32-czy-moge-przewiezc-psa-z-polski-do-kanady

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Czy mogę przewieźć psa z Polski do Kanady?

Odpowiedzi 6

0
Mam problem, chcę lecieć do Canady do Vancuwer z Warszawy ale jest przesiadka w Holandii - Amsterdam i jest problem. PLL LOT, zabiorą mi psa na pokład razem ze mną jako wsparcie emocjonalnie ( mam zaświadczenie od lekarza specjalisty) , ponieważ 4 miesiące temu zmarł mi mąż. Natomiast linie lotnicze KLM, nie zabiorą psa razem ze mną na pokład. Chcą tylko przewieźć psa w luku bagażowym. Pies, suka ma 13 lat, waży 30 kg. Będzie się tam bardzo bała, bo będzie beze mnie. Ja też będę cierpiała bez niej. Mam pytanie, jak lecieć do Canady do Vancuwer razem z psem, jak??? Może są inne połączenia, gdzie zabiorą psa . Może ktoś leciał i ma wiedzę na ten temat. Ile kosztuje przelot psa z Polski do Canady w luku bagażowym?
0
mozesz
0
Tak, ale poza wymogami są kwestie technicze. Duży pies w samolocie bedzie leciał w luku bagazowym, a to średnie warunki. Do pewnego wzrostu może na pokładzie.
0
Możesz jeżeli pies będzie spełniać wymogi stawiane przez linię i prawo.
0
Z jednej strony jest kwestia przepisów i regulaminów poszczególnych linii lotniczych, a z drugiej dobro i bezpieczeństwo psa. Ostatnio na jednym z forów internetowych przeczytałam żale właścicielki psa, który nie przeżył długiego lotu - właśnie - z Kanady. Dlatego myślę, że przede wszystkim należy się zastanowić nad tym jak pies zniósłby tak długą podróż. Jeśli nie spełnia, kryteriów do lotu z właścicielem, na pokładzie samolotu to musiałby lecieć przez wiele godzin sam w luku bagażowym. Czy warto narażać życie psa, czy taka podróż jest absolutnie konieczna - warto najpierw to dobrze przemyśleć.
0
Tak jest to możliwe jednak trzeba spełnić szereg wymagań. Informacje na ten temat można znaleźć m.in na stronie http://www.swiatczarnegoteriera.republika.pl/podroze_kraje/podroze_kanada.htm
shd9twxf06rql5ox70wd3w8o2.png (Zaloguj się, aby zobaczyć załącznik.)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 116 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 116 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 279 Sprawdź