Treść strony

210-jak-ubierac-sie-na-zwiedzanie-miejsc-swietych-meczetow-itp-czy-to-prawda-ze-nalezy-jak-najbardziej-zaslonic-cialo-i-nosic-nakrycie-glowy

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Jak ubierać się na zwiedzanie miejsc świętych, meczetów, itp.? Czy to prawda, że należy jak najbardziej zasłonić ciało i nosić nakrycie głowy?

Odpowiedzi 8

0
Należy zasłonić ciało, nogi rękawy, i włosy
0
Tak lepiej zasłonić ciało, by nie urazić wyznawców konkretnej religii i stosować się do tablic informacyjnych przed budynkiem np. przekreślony aparat :)
0
Wiadomo po pierwsze niewyzywająco,po drugie nie pokazudejmy za dużo,warto miec jakąs chuste przy sobie nagłowę, oraz sweterek na ramiona
0
dlugie rękawy/nogawki i zakryta głowa
1
Przed planowanym wyjazdem do konkretnego kraju, warto jest zapoznać się ze zwyczajami tam panującymi, szczególnie jeśli chodzi o pobyt w miejscach kultu religijnego. Jeśli trzeba będzie zasłonić głowę czy ramiona, lub zdjąć obuwie to należy się dostosować, w przeciwnym razie nie zostaniemy wpuszczeni.
1
Zwyczaje są różne w zależności od kraju i religii - najlepiej przed wyprawą do konkretnego miejsca poczytać o tym, czego robić nie wypada, a czego wręcz nie wolno.
0
w meczecie nalezy miec zakryta głowe (kobiety) i długie rękawy i nogawki. Na ogół sćiagamy tez buty
0
to zależy do jakich wyznawców się udajesz jeżeli jesteś na Bali w Indonezji tam wszystkie świątynie są hinduistyczne więc należy włożyć sarong, dotyczy to zarówno kobiet i mężczyzn.Jeżeli jesteś w świątyniach (meczetach) należy mieć zakryte ciało i szal na głowie.Dobrze jest poczytać o danych świątyniach.Kiedyś mój znajomy sikh zabrał mnie do swojej świątyni w Kuala Lumpur, tam przed wejściem mysię się nogi, wkłada długa spódnicę i nakrycie na głowę. Jedynie w chińskich świątyniach nie ma problemu.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 134 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 100 Sprawdź