Treść główna

Czy mogę zmienić nazwisko pasażera przed odlotem - Ryanair?

Odpowiedzi (10)

0
Tak. Zmiany nazwisk pasażerów można dokonać na 2 godziny przed planowaną godziną odlotu w trybie online (jeśli nie dokonano jeszcze odprawy online), za pośrednictwem centrum rezerwacji firmy Ryanair (w godzinach pracy) lub na lotnisku . Każda zmiana nazwiska dokonana w ramach rezerwacji musi dotyczyć całej trasy lotu danego pasażera. Za zmianę pobierana jest opłata - w tym momencie jest to 522 zł/online za pasażera lub 760 zł na lotnisku. Ale jednocześnie Pasażerowie, którzy dokonaja rezerwacji lotów na stronie Ryanair.com, objęci są 24 godzinnym okresem ochronnym od momentu dokonania rezerwacji, aby poprawić niewielkie błędy (np.: złą pisownię nazwisk)
0
Tak, odpłatnie :)
0
Można,odpłatnie
0
Można ale czasem jest nieopłacalne, taniej kupić nowy bilet
0
Można, ale zazwyczaj nie jest to opłacalne.
0
tak można
0
tak ale musisz zapłacić
0
tak ale to kosztuje
0
Można zmienić nazwisko na bilecie jednak tak jak poprzednicy, jest to zazwyczaj droga opcja, dlatego nie opłaca się z niej korzystać. Czasami lepiej zdecydować się na kupno nowego biletu bo może wyjść taniej.
0
czy po odprawie moge poprawic blad w nazwisku.1litera za duzo
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Budżetowo na Maltę! Przeloty, 7 noclegów i wynajem auta!701 Sprawdź Mega
okazja
Tydzień na Maderze? Nie dajcie się namawiać! Lot, noclegi i auto w cenie!884 Sprawdź Urlop na Sardynii! Loty i apartament w świetnej cenie!721 Sprawdź Tydzień na wspaniałych Kanarach! Loty na Lanzarote, noclegi i auto!948 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa