Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak się czuliście podczas pierwszego lotu samolotem?

Jakie są Wasze wspomnienia? Niedługo zamierzam pierwszy raz lecieć samolotem i to dla mnie bardzo ważne informacje. Wiem, że niektórym zdarzają się ataki paniki, problemy z oddychaniem, inni natomiast czują niewielką zmianę ciśnienia. Jak to było z Wami? Zastanawia mnie jakich reakcji jest więcej.

Odpowiedzi 25

0
lekkie mdłosci, zatykanie uszu, zawroty i bol głowy-ogólnie nic strasznego!
0
lekkie mdłosci, zatykanie uszu, zawroty i bol głowy-ogólnie nic strasznego!
0
przespałem cały, jak i kolejne
0
Mile wspominam pierwszy lot chociaż momentu startu nie polubię chyba nigdy (za to uwielbiam lądowania). Strachu nie czułam,raczej podekscytowanie. Tuz przed startem opowiadałam koledze co ciekawsze fragmenty z serialu "Katastrofa w przestworzach" :)
0
Moje pierwsza myśl, przy locie samolotem (jeszcze jako dziecko), była: ależ ten dach okrągły i aż 6 miejsc w rzędzie jest!! Sam lot przeżyłam w ekscytacji, gdyż uwielbiam nowe rzeczy.
0

Pierwszy lot całkiem znośnie.. trochę się bałam, ale tak jak moi poprzednicy pisali, nie mogłam oderwać nosa od szyby.. lot krótki bo tylko Warszawa- Gdańsk, ale jak na pierwszy raz było wystarczająco i nie mogłam się doczekać kolejnego lotu.. i tu się zaczęły schody, bo były turbulencje.. zarzuciło tak, że wszyscy podskoczyli w fotelach.. i od tamtej pory mimo czytania o turbulencjach, o różnych sposobach na odstresowanie.. latanie samolotem stało się dla mnie traumatycznym przeżyciem.. wiem, że to chore nakręcanie się, ale nie umiem tego pokonać.. a bardzo bym chciała, bo największym marzeniem moim i mojego narzeczonego jest zobaczyć jak najwięcej świata

0
Superrr,do dziś najlepiej lubie sam start;)
0
Ja byłam zafascynowana bo spełniały się moje marzenia. Nie mogłam oderwać się od okna i interesowali mnie ludzie z różnych krajów dokoła ;)
0
Pierwszy lot przede mną, ekscytacja poziom max ;)
0
Moje pierwsze odczucia związane z lotem (a było to bardzo dawno) były pozytywne kiedy samolot przyspieszył i wystartował natomiast potem było trochę gorzej jak już miałam za dużo niepotrzebnych myśli w głowie- na jakiej zasadzie sie unosimy? a jak zaraz spadniemy? itp. ale to tylko zbędne nakręcanie się. Za to przy lądowaniu miałam lekkie bóle zębów ale to też minęło.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź