Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co zrobić jak wiem, że spóźnię się na samolot?

Jadąc na lotnisko, dopada mnie fatum i łapię "gumę", czas nieubłaganie leci, a samolot nie poczeka. Co robić, czy możemy jakoś opóźnić start samolotu?

Odpowiedzi 11

0
Zlota zasada na lotnisku: Zawsze bądź dwie godziny szybciej. Nikt czekac nie bedzie a tutaj od czasu liczy sie bardziej pieniądz. Człowiek madrzejszy po szkodzie.
0

Na lotnisko dotarliśmy tak jak trzeba.odprawa.dokumenty ok.Ale pani nas nie wpuściła do samolotu Niby minuta ..dwie po czasie.a vzy to nasza wina .tam nas odprawili Powinni przekazać ze sa jeszcze osoby po odprawie.a nie odprawa jest.nik nie komentuje.lot z Bukaresztu do Pragi.i z Pragi bus do Wrocławia.A tak nic ich nie obchodzi.bilety ba nowy lot inna trasą od os.550 euro do Warszawy.idalej pociąg to sa koszta.Co mamy zrobić było nas 4 osoby.lotnisko skubło kasę.jak się odwołać.to jest duża kwota i po djabła robią odprawę jak nie zgłaszają ze sa osoby.proszę o poradę .pilne. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
Nic nie zrobisz :(
0
bilet przednie, ale czasami da sie jakos przelozyc
0
Nic się nie da zrobić, samolot nie może czekać na jednego pasażera.Jedyne wyjście to po dotarciu na lotnisko szukać następnego lotu.
0
nic nie zrobisz
0
nic sie nie zrobi
0
Jeśli wiesz, że się spóźnisz to już nic nie możesz zrobić - samolot na Ciebie nie poczeka. Jedynie możesz liczyć na jakieś opóźnienie samolotu. Na wszelki wypadek zawsze lepiej pojechać wcześniej.
0
Samolot na pewno nie poczeka, więc nie ma sensu dzwonić na lotnisko czy linii lotniczych. Rozkłady lotów są ściśle zaplanowane i nie można doprowadzać do opóźnień ze względu na jednego pasażera. Zatem jeśli się spóźnisz, niezależnie od przyczyny lot Ci przepadnie.
0
Załatwić sprawę jak najszybciej i kontynuować jazdę na lotnisko. Może wydarzyć dużo różnych zbiegów okoliczności które pozwolą nam na lot samolotem, najprostsze to jest to, że samolot będzie mieć opóźnienie i zdążymy na niego.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź