Treść główna

Co zrobić jak wiem, że spóźnię się na samolot?

Jadąc na lotnisko, dopada mnie fatum i łapię "gumę", czas nieubłaganie leci, a samolot nie poczeka. Co robić, czy możemy jakoś opóźnić start samolotu?

Odpowiedzi (11)

0
Zlota zasada na lotnisku: Zawsze bądź dwie godziny szybciej. Nikt czekac nie bedzie a tutaj od czasu liczy sie bardziej pieniądz. Człowiek madrzejszy po szkodzie.
1
Nie widzę dobrego wyjścia z tej sytuacji i z takiego właśnie powodu warto zaplanować dojazd na lotnisko tak, aby być odpowiednio wcześniej i mieć pewien zapas czasu.
0
Załatwić sprawę jak najszybciej i kontynuować jazdę na lotnisko. Może wydarzyć dużo różnych zbiegów okoliczności które pozwolą nam na lot samolotem, najprostsze to jest to, że samolot będzie mieć opóźnienie i zdążymy na niego.
0
Jeśli wiesz, że się spóźnisz to już nic nie możesz zrobić - samolot na Ciebie nie poczeka. Jedynie możesz liczyć na jakieś opóźnienie samolotu. Na wszelki wypadek zawsze lepiej pojechać wcześniej.
0
bilet przednie, ale czasami da sie jakos przelozyc
0
Nic nie zrobisz :(
0

Na lotnisko dotarliśmy tak jak trzeba.odprawa.dokumenty ok.Ale pani nas nie wpuściła do samolotu Niby minuta ..dwie po czasie.a vzy to nasza wina .tam nas odprawili Powinni przekazać ze sa jeszcze osoby po odprawie.a nie odprawa jest.nik nie komentuje.lot z Bukaresztu do Pragi.i z Pragi bus do Wrocławia.A tak nic ich nie obchodzi.bilety ba nowy lot inna trasą od os.550 euro do Warszawy.idalej pociąg to sa koszta.Co mamy zrobić było nas 4 osoby.lotnisko skubło kasę.jak się odwołać.to jest duża kwota i po djabła robią odprawę jak nie zgłaszają ze sa osoby.proszę o poradę .pilne. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
nic nie zrobisz
0
nic sie nie zrobi
0
Nic się nie da zrobić, samolot nie może czekać na jednego pasażera.Jedyne wyjście to po dotarciu na lotnisko szukać następnego lotu.
0
Samolot na pewno nie poczeka, więc nie ma sensu dzwonić na lotnisko czy linii lotniczych. Rozkłady lotów są ściśle zaplanowane i nie można doprowadzać do opóźnień ze względu na jednego pasażera. Zatem jeśli się spóźnisz, niezależnie od przyczyny lot Ci przepadnie.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Nieziemskie krajobrazy Portugalii! Tydzień w Lagos w świetnej cenie za loty, auto i noclegi!1182 Sprawdź Paryż na przedłużony letni weekend! Loty i noclegi za tak niewiele!360 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 21 ofert od 67 Sprawdź PORTUGALSKIE klimaty zachwycą każdego! 21 ofert od 175 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa