Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę zarezerwować lot na przyszły rok?

Odpowiedzi 11

0
tak
0
tak
0
pewnie
0
Wszystko zależy od tego jak ustala przewoźnik. Są przewoźnicy, którzy dają kalendarz na kilka miesięcy do przodu, są również tacy, którzy dają kalendarz na rok do przodu. Warto śledzić przewoźników, można nie tylko trafić na bilety "do przodu", ale również świetne ceny.
-1
Można kupić na długo przed odlotem, z reguły loty ustalone są na +/- rok do przodu i regularnie później "dorzucane" ;)
0
Zależy od linii,ale wiele przewozników ma naprawdę odlegle terminy:)
0
zalezy od przewożnika, ale sporo osób z tego korzysta
1
Można rezerwować loty na przyszły rok, Generalnie wszystko zależy od przewodnika kiedy udostępnia loty w systemie rezerwacyjnym.
1
Można wszystko zależy jak konkretny przewoźnik udostępnia loty w systemie rezerwacyjnym. Jeden robi to tylko na sezony (3m), inny na dłużej (12m).
2
Jak najbardziej można - nie raz proponowaliśmy Wam już loty na sezon wiosenny 2016 - np. całkiem niedawno pojawiła się w serwisie oferta na Dubaj w marcu. Maksymalnie udało mi się wyszukać jak na razie bilety na rok do przodu
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź