Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy w samolocie można palic e-papierosy?

Moi drodzy nie palę. lecz większość z Nas pali papierosy. Czy istnieje zakaz palenia e-papierosów w samolocie?

Odpowiedzi 10

0
tak
0
Zależy od linii
0
tak, ale nie zawsze
0
tak
0
nie można, na początku lotu informuja o takim zakazie
0
tak
0
Niektóre linie lotnicze prowadzą sprzedaż e-papierosów jednorazowych, które można legalnie zakupić i palić na pokładzie samolotu, przy czym koszt takiego e-papierosa wynosi ok. 6 euro. Istnieją też linie lotnicze, które surowo zabraniają palenia e-papierosów, przede wszystkim linie amerykańskie.
0
Ja ogólnie nie vapuję Foof'a w miejscach publicznych, a samolot niewątpliwie takim miejscem jest, trzeba się szanować nawzajem i tyle :)
0
Generalnie trzeba przyjąć, że na pokładzie nie można palić e-papierosów, wyjątkiem są np. linie które sprzedają na pokładzie takie jednorazowy papieros który można wypalić.
1
Coraz więcej linii lotniczych wprowadza zakaz palenia e-papierosów podczas lotu, ale jeszcze istnieją wyjątki. Gdy e-papierosy były nowością na rynku to można było je nawet kupić na pokładzie samolotu. Obecnie takie praktyki są rzadziej stosowane, bo wielu współpasażerów skarżyło się na palaczy. Warto dodać też, że może być problem z wniesieniem takiego papierosa na pokład, bo zawiera on płyn (z reguły około 20 ml). Powinien więc znaleźć się on razem z innymi płynami w przezroczystym worku.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź