Treść główna

priorytet w Ryanairze

Czy warto wykupić w Ryanair opcję priorytet? Jakie macie doświadczenia?

Odpowiedzi (6)

0
Tak jak moi poprzednicy jestem zdania, że nie warto. Nigdy nie kupowałam priorytetu i nie miałam problemu z wejściem do samolotu. Szkoda pieniędzy.
0
Ja też uważam, że nie warto. Owszem wchodzi się kilka minut wcześniej, ale za taką cenę nie jest to opłacalne. Z tego, co widziałam to ludzie podróżujący z małymi dziećmi też są traktowani jak osoby, które mają priorytet i też nie muszą czekać.
1
Nie warto, w tych kolejkach i tak nie stoi się dłużej niż 10 minut, a przynajmniej ja nie miałam pecha stać dłużej. Na priorytet zdecydowałabym się tylko jeśli z jakiś względów nie mogłabym stać w ściskającym się tłumie.
0
Szkoda wydawać pieniądze - bez priorytetu podróżuje się całkiem wygodnie.
0
Moim zdaniem nie jest on potrzebny, spokojnie można podróżować bez tej opcji i jest to ekonomicznie nie opłacalne.
1
nie warto, teraz sa już numerowane miejsca wiec nie ma walki o miejsce... a te 5 minut dłużej czekania to nie problem leciałam sporo razy Ryanairem i absolutnie mi to nie przeszkadzało
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Czerwcowy weekend w Neapolu! Tanie loty i noclegi oraz pyszne śniadania w stolicy pizzy!721 Sprawdź Odpoczynek na Wyspach Kanaryjskich! Lot i noclegi w świetnej cenie!944 Sprawdź Tam czeka na Ciebie słońce i piękne plaże! Którą wyspę wybierzesz? 30 ofert od 219 Sprawdź Kreta all inclusive w dobrej cenie!1388 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa