Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę podóżować po przebyej chorobie, np. zapaleniu płuc?

Każdy z Nas choruje, a jak sami wiecie choroba nie wybiera. Cz można polecieć będąc po zapaleniu płuc? Czy jest to dobre dla Naszego zdrowia?

Odpowiedzi 12

0
porozmawiaj z lekarzem
0
porozmawiaj z lekarzem
0
Można, ale warto skonsultować się dla pewności z lekarzem
0
Jak wyżej lepiej porozmawiaj z lekarzem;)
0
Możesz lecieć, jednak warto skonsultować się z lekarzem jeżeli ma się jakieś obawy.
0
Nie ma przeciwwskazań, ale najlepiej skonsultować się  z lekarzem
0
Tak można :)
0
To jest pytanie do lekarza, ponieważ trzeba człowieka zbadać i zobaczyć, czy oprócz przebytego zapalenia nie ma 50 innych przeciwskazań.
0
Osobiście sądzę, że przeziębienia nie są przeciwwskazaniami do lotu, ale w przypadku jakichś przewlekłych chorób na pewno skonsultowałabym się z lekarzem. Przy zapaleniu zatok, także zastanowiłabym się dwa razy przed lotem, bo może okazać się to bardzo bolesne, zwłaszcza jeśli lot zapowiada się na długi.
0
Czy możesz - oczywiście że tak. Dywagacja czy trzeba odczekać 3 dni czy 2 tygodnie jest tu bez sensu, bo jeśli lot i byłby zarezerwowany, to człowiek by poleciał niezależnie od tego jak się czuje. Jeśli nadal byłoby z tobą na tyle źle, że nie czułbyś się na siłach lecieć - wtedy decyzja o rezygnacji jest już bardziej oczywista. Ale poza tym trzeba po prostu spróbować sobie ułatwić to doświadczenie, przy założeniu że jakiś dyskomfort pochorobowy jeszcze istnieje. Prawda jest taka, że ludzie chorzy też latają i wiąże się to przede wszystkim ze zmniejszonym komfortem lotu oraz możliwością siania na współpasażerów drobnoustrojami, to "tylko i aż tyle".
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź