Treść główna

Kto może mnie nie wpuścić na pokład samolotu?

Kto i w jakim przypadku zabroni mi wejść na pokład samolotu chociaż mam kartę pokładową/

Odpowiedzi (8)

0
Na pokład może cię nie wpuścić obsługa naziemna np. przy tak prozaicznej sprawie jak overbooking
1
Czytałam o przypadkach nie wpuszczenie na pokład samolotu, z powodu anulowania wizy turystycznej do USA, o czym pasażer został poinformowany na odprawie.
0
Hipotetycznie gdyby np. obsługa dostała cynk że pasażer Tomo Wag ma przy sobie bombę, którą przepuściło security (albo 5 kilo koki), to zawsze mogą cię wyprosić i poprosić na przeszukanie, wyjaśnienia i tak dalej. Nie znasz dnia ani godziny ;)
0
Obsługa naziemna lotniska może odmówić wpuszczenia na pokład pasażera zachowującego się agresywnie, będącego pod wpływem alkoholu lub bez ważnego dokumentu tożsamości i/lub wizy.
0
Może nie wpuścić na pokład obsługa naziemna i policja jeżeli w między czasie opróżnimy butelki z duty free i będziemy mało sterowalni, czyli w stanie przedawkowania alkoholem lub innymi używkami, nie zostaniemy wpuszczeni. Również służby celne mogą nas zatrzymać po otrzymaniu karty pokładowej, ponieważ stwierdzą, że przewozimy zakazane przedmioty. Mogą zatrzymać służby fito sanitarne, ponieważ stwierdzą że jesteśmy nosicielami wirusa i zamknął nas na kwarantannę.
0
policja
0
np. policja
0
A na jakiej podstawie mogą stwierdzić, że ktoś był pijany? Czy konieczne jest badanie alkomatem czy wystarczy "nos" obsługi naziemnej
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Budżetowo na Maltę! Przeloty, 7 noclegów i wynajem auta!701 Sprawdź Mega
okazja
Tydzień na Maderze? Nie dajcie się namawiać! Lot, noclegi i auto w cenie!884 Sprawdź Urlop na Sardynii! Loty i apartament w świetnej cenie!721 Sprawdź Tydzień na wspaniałych Kanarach! Loty na Lanzarote, noclegi i auto!948 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa