Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Kto może mnie nie wpuścić na pokład samolotu?

Kto i w jakim przypadku zabroni mi wejść na pokład samolotu chociaż mam kartę pokładową/

Odpowiedzi 8

0
A na jakiej podstawie mogą stwierdzić, że ktoś był pijany? Czy konieczne jest badanie alkomatem czy wystarczy "nos" obsługi naziemnej
0
np. policja
0
policja
0
Obsługa naziemna lotniska może odmówić wpuszczenia na pokład pasażera zachowującego się agresywnie, będącego pod wpływem alkoholu lub bez ważnego dokumentu tożsamości i/lub wizy.
0
Może nie wpuścić na pokład obsługa naziemna i policja jeżeli w między czasie opróżnimy butelki z duty free i będziemy mało sterowalni, czyli w stanie przedawkowania alkoholem lub innymi używkami, nie zostaniemy wpuszczeni. Również służby celne mogą nas zatrzymać po otrzymaniu karty pokładowej, ponieważ stwierdzą, że przewozimy zakazane przedmioty. Mogą zatrzymać służby fito sanitarne, ponieważ stwierdzą że jesteśmy nosicielami wirusa i zamknął nas na kwarantannę.
1
Czytałam o przypadkach nie wpuszczenie na pokład samolotu, z powodu anulowania wizy turystycznej do USA, o czym pasażer został poinformowany na odprawie.
0
Na pokład może cię nie wpuścić obsługa naziemna np. przy tak prozaicznej sprawie jak overbooking
0
Hipotetycznie gdyby np. obsługa dostała cynk że pasażer Tomo Wag ma przy sobie bombę, którą przepuściło security (albo 5 kilo koki), to zawsze mogą cię wyprosić i poprosić na przeszukanie, wyjaśnienia i tak dalej. Nie znasz dnia ani godziny ;)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź