Treść strony

Treść główna

czy na każdym lotnisku są darmowe woreczki na kosmetyki?

Odpowiedzi 14

0
W Krakowie są, wystarczy poszukać i miło zapytać obsługi w jednym z punktów informacyjnych
0
Szczecin Goleniów płatne woreczki obowiązkowe inaczej wyrzucają wszystkie płyny nawet do 100 ml
0
3 lipca 2020. woreczki na płyny są dostępne na lotnisku Kraków Balice.. można zabrać przy odprawie bezpieczenstwa
0
Nie spotkałam się podczas mojego z lotu z darmowymi woreczkami 
0
niestety nie
0
Niestety nie na każdym, warto jednak poszukać takich woreczków, bo może są. Ja natomiast wolę mieć swoje i być pewnym.
0
nie na każdym
0
Ja nigdy takich woreczków nie spotkałam na lotnisku, ale za to zazwyczaj jest folia do zabezpieczania bagażu :P. Ja używam woreczka na 1l z Jana Niezbędnego, nie jest on wymiarowy jeśli chodzi o długości boków, ale nie musi być, ważne, żeby jego objętość nie przekraczała 1 litra.
1
Woreczki na kosmetyki powinny znajdować się na każdym lotnisku, lecz niestety tak nie jest. Troszkę w życiu już latałem, zwiedziłem kilka państw i lotnisk. Z tego co pamiętam to takowe woreczki widziałem na lotnisku Kraków-Balice.
1
Z takich lotnisk, na których na 100% wiem że były darmowe woreczki to Oslo Rygge, Goteborg
1
Widziałam woreczki w Oslo i Londynie. Na innych lotniskach się z nimi nie spotkałam. Ja bym wolała nie ryzykować, bo woreczki takie nie są drogie.
1
Też nie zdarzyło mi się chyba widzieć woreczki na lotnisku (może poza jednym w Azji, ale już nie pamiętam, które to było). Jeśli chodzi o zaopatrywanie się w woreczki to ja polecam Tesco i ich "markowe" woreczki do zamrażarki z zamykaniem typu ziploc - są odpowiednio grube i duże, kosztują grosze i dają zapas dla dużej rodziny na kilka wypraw ;)
1
Trudno jest powiedzieć, czy na każdym lotnisku są darmowe woreczki na kosmetyki. Leciałam z 8 lotnisk i na żadnym z nich ich nie widziałam. Może należałoby poszukać? Myślę, że jednak najlepiej jest mieć własne woreczki.
1
Nie na każdym lotnisku są darmowe woreczki, więc lepiej być przygotowanym. Moim zdaniem jest większe prawdopodobieństwo, że ich nie będzie niż będą.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacje na Sardynii! Loty i noclegi w 3* hotelu1611 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 47 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 47 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji27 ofert od 168 Sprawdź