Treść główna

czy na każdym lotnisku są darmowe woreczki na kosmetyki?

Odpowiedzi (14)

1
Nie na każdym lotnisku są darmowe woreczki, więc lepiej być przygotowanym. Moim zdaniem jest większe prawdopodobieństwo, że ich nie będzie niż będą.
1
Trudno jest powiedzieć, czy na każdym lotnisku są darmowe woreczki na kosmetyki. Leciałam z 8 lotnisk i na żadnym z nich ich nie widziałam. Może należałoby poszukać? Myślę, że jednak najlepiej jest mieć własne woreczki.
1
Też nie zdarzyło mi się chyba widzieć woreczki na lotnisku (może poza jednym w Azji, ale już nie pamiętam, które to było). Jeśli chodzi o zaopatrywanie się w woreczki to ja polecam Tesco i ich "markowe" woreczki do zamrażarki z zamykaniem typu ziploc - są odpowiednio grube i duże, kosztują grosze i dają zapas dla dużej rodziny na kilka wypraw ;)
1
Widziałam woreczki w Oslo i Londynie. Na innych lotniskach się z nimi nie spotkałam. Ja bym wolała nie ryzykować, bo woreczki takie nie są drogie.
1
Z takich lotnisk, na których na 100% wiem że były darmowe woreczki to Oslo Rygge, Goteborg
1
Woreczki na kosmetyki powinny znajdować się na każdym lotnisku, lecz niestety tak nie jest. Troszkę w życiu już latałem, zwiedziłem kilka państw i lotnisk. Z tego co pamiętam to takowe woreczki widziałem na lotnisku Kraków-Balice.
0
W Krakowie są, wystarczy poszukać i miło zapytać obsługi w jednym z punktów informacyjnych
0
Niestety nie na każdym, warto jednak poszukać takich woreczków, bo może są. Ja natomiast wolę mieć swoje i być pewnym.
0
Ja nigdy takich woreczków nie spotkałam na lotnisku, ale za to zazwyczaj jest folia do zabezpieczania bagażu :P. Ja używam woreczka na 1l z Jana Niezbędnego, nie jest on wymiarowy jeśli chodzi o długości boków, ale nie musi być, ważne, żeby jego objętość nie przekraczała 1 litra.
0
niestety nie
0
Nie spotkałam się podczas mojego z lotu z darmowymi woreczkami 
0
nie na każdym
0
3 lipca 2020. woreczki na płyny są dostępne na lotnisku Kraków Balice.. można zabrać przy odprawie bezpieczenstwa
0
Szczecin Goleniów płatne woreczki obowiązkowe inaczej wyrzucają wszystkie płyny nawet do 100 ml
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Budżetowo na Maltę! Przeloty, 7 noclegów i wynajem auta!701 Sprawdź Mega
okazja
Tydzień na Maderze? Nie dajcie się namawiać! Lot, noclegi i auto w cenie!884 Sprawdź Urlop na Sardynii! Loty i apartament w świetnej cenie!721 Sprawdź Tydzień na wspaniałych Kanarach! Loty na Lanzarote, noclegi i auto!948 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa