odpowiedział(a) 10 lat temu
Trzeba na pewno znaleźć firmę, która oferuje dobre oferty i ceny. Niekoniecznie musi to być firma, która ma swoją "siedzibę" na lotnisku, lepiej wybierać te z miasta, są wtedy tańsze. Jeżeli zostajemy w mieście na dłużej, chcemy zwiedzać okolicę to jak najbardziej warto wynająć samochód, szczególnie jak jeździmy gdzieś w grupie i możemy podzielić się kosztami.