Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co jest lepsze - wyjazd z biurem podróży czy na własną rękę?

Lepiej jechać z biurem podróży czy organizować wyjazd na własną rękę? Jakie są plusy i minusy każdego z tych rozwiązań? Co na ten temat sądzicie?

Odpowiedzi 32

0
Ja zazwyczaj poluję na oferty Last Minute i wtedy ani nie wydaje dużo pieniędzy a wycieczkę mam pierwsza klasa :) Ostatnio jechałam z chłopakiem na Capri z biurem Soltur i wróciliśmy szczęśliwi i wypoczęci :)
0
W sumie zależy kto co lubi. Jak ktoś jest świetnym organizatorem to odpowiedź już zna. Ja z reguły lepiej się czuje korzystając z ofert biur podróży. Wszystko jest czarno na białym, nie trzeba się niczym martwić tylko cieszyć się podróżą. Już byłam na wielu wycieczkach ale najlepiej wspominam tą do Chin zorganizowaną przez CT Poland. Tej podróży nigdy nie zapomnę!
0
w mojej subiektywnej opinii, dużo lepiej jest podróżować z biurem podróży. po 1, jest taniej, wygodniej i profesjonalnie - ja od lat latam z Itaką i będę ich chwaliła wszędzie, gdzie mogę!
0
Nie przepadam za podróżami na własną rękę. Miałam w swoim życiu dwa takie epizody, niestety oba były dość stresujące. Za dużo by stwierdzić, że urlop był całkowicie zmarnowany ale zdecydowanie mogło być lepiej. Od tego czasu wybieram zorganizowane wyjazdy, głównie z netholiday.
0
Na własną ręke.  
0
na wlasna reke jest ciekawiej i mozna spedzic czas tak jak Ci się chce a nie tak jak wyznaczone jest w grafiku wycieczki
0
na własna reke
0
na wlasna reke!
0
Biuro podróży to zazwyczaj masówka, owszem - nie musisz się o nic martwić, bo oni załatwiają wszystko za Ciebie, ale czy nie lepiej trochę się pomęczyć, by zobaczyć więcej?
0
Polecam wyjazdy na własną rękę, mamy wtedy nieograniczone możliwości dotyczące wybory lotu, linii lotniczych, hotelu itp. Są też znacznie tańsze i dają więcej wrażeń :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź