Treść strony
Wyszukiwarka biletów lotniczych
Treść główna
Odpowiedzi 1
Godziny otwarcia Vinbudin w Reykjaviku
Vinbudin, znany również jako Vínbúð, to sieć sklepów monopolowych na Islandii, w tym w Reykjaviku. Godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wygląda to następująco:
- Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:00
- Sobota: 11:00 - 16:00
- Niedziela: Zamyka się
Zaleca się sprawdzenie dokładnych godzin otwarcia dla konkretnej lokalizacji, ponieważ mogą występować różnice, a także zmiany w godzinach otwarcia w okresach świątecznych. Warto również pamiętać, że alkoholu można kupić jedynie w sklepach monopolowych, a ich asortyment jest ograniczony. Jeśli planujesz podróż do Reykjaviku, upewnij się, że jesteś dobrze zorganizowany!
Zobacz również
Jeżeli planujesz podróż do Polski, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Nicei do Gdańska lub tanie loty z Londynu do Warszawy.
Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Gdańska i z Kopenhagi do Warszawy.
Popularne wyszukiwania: Tanie loty ze Stansted do Wrocławia, tanie loty do Modlina, połączenia z Gdańska do Bergen, tanie bilety z Oslo do Gdańska, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze, Loty z Krakowa.