Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy często zdarzają się zaginięcia bagaży?

Odpowiedzi 7

0
z mojego doswiadczenia nie, ale ze znajomych było kilka przypadkow
0
nie, ale tzreba sie przygotowac na taka ewentualnosc
0
nie za często ale trzeba się z tym liczyć
0
nie ma dokładnych danych, ale zdarzaja sie- nie jest to chyba jakas wielka plaga póki co, ale na pewno nie jest to miłe przeżycie
0
Niestety statystycznie prawie we wszystkich liniach lotniczych zdarzały się przypadki utraty walizek. Co roku na lotniskach na całym świecie ginie ok. 40 mln sztuk bagażu. 99,9% z nich zostaje odnaleziona i zwrócona. SITA World Tracer to kompleksowy system zarządzania bagażem lotniczym. Obecnie z jego usług korzysta 450 linii lotniczych na całym świecie. Niedawno opublikowane statystyki niestety potwierdzają, iż przewoźnicy lotniczy nie zachowują wymaganej ostrożności przy obsłudze bagaży pasażerów. Statystyki SITA World Tracer wykazały, że na całym świecie gubi się średnio 9 walizek na 1000 pasażerów. Jednak np. kiedy Ryanair`owi ginie zaledwie 0,5 walizki na 1000 pasażerów, to British Airways gubi do 16 bagaży przypadających na 1000 pasażerów, a linie Air Lingus aż tyle, iż odmawiają publikacji swoich statystyk.
0
Rzadko, ale się zdarza. Znam osoby, którym nigdy nie zginął bagaż, a mi zgubiono go dwa razy w mojej lotniczej podróżniczej karierze. Są lotniska i linie "znane" z niegubienia albo wręcz przeciwnie - częstego gubienia bagażu.
1
W skali świata i ilości przewijających się pasażerów nie jest częste, ale są lotniska i linie które mają opinię tych którym zdarza się to częściej niż innym.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!8 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 129 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 101 Sprawdź