Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Ile pieniędzy wziąć na tydzień ferii w Norwegii?

Lecę w ferie na tydzień do Norwegii, wyżywienie, przelot i nocleg mam zapewnione. Zakładając, że nie będę tam bardzo szaleć, ile pieniędzy ze sobą wziąć na pozostałe wydatki?

Odpowiedzi 2

0
Ja polecam zrobić sobie mały kosztorys podróży. Zwykle rozpisuję sobie ramowy plan i sprawdzam cey żywności (polecam http://www.cenynaswiecie.pl/ceny-w-norwegii,149/ ). Wtedy mogę mniej więcej wyobrazić sobie moje przeciętne posiłki i stworzyć limit np, do 50 zł na dzień na jedzienie. Jak pilnuję, to wiem, że nie zostanę bez kasy :) Ty masz wyżywienie zagwarantowane, ale pomyśl, czy np. chciałabyś napić się czegoś na mieście, sprawdź bilety różnych wejść, do miejsc, które Cie interesują, W Oslo są prowadzone tzw. free walking tours, jeśli nie chcesz zbyt dużo wydać, a masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o mieście.    
0

Musisz być świadoma, że w Norwegii ceny są dużo wyższe od polskich. Przed wyjazdem warto sprawdzić np ceny biletów wstępu do miejsc, które chcesz odwiedzić, ceny komunikacji itp. W ten sposób będziesz wstanie ocenić ile pieniędzy potrzebujesz. 

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 126 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 125 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 337 Sprawdź