Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Wykupiłem WizzAir Discount Club uczestnictwo na lot. Czy po zakończonym zakupie mogę na ten sam lot kupić innej osobie bilet ze zniżką?

Odpowiedzi 1

0

Jeśli wykupiłeś uczestnictwo w WizzAir Discount Club, otrzymujesz zniżki na bilety nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób podróżujących z tobą w tej samej rezerwacji. Przy korzystaniu ze zniżek ważne jest, aby osoba posiadająca członkostwo WizzAir Discount Club była jednym z pasażerów.

Jeśli jednak chciałbyś dokupić bilet dla innej osoby po dokonaniu pierwotnej rezerwacji (tzn. w oddzielnej rezerwacji), to może być trudniej skorzystać z tej zniżki dla nowego pasażera, jeśli nie będą podróżować z tobą.

W każdym razie, zalecam sprawdzenie dokładnych warunków WizzAir Discount Club na oficjalnej stronie przewoźnika lub kontakt z ich obsługą klienta, aby upewnić się, jakie są aktualne warunki korzystania ze zniżek.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź