Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy z takim tatuażem mam szanse pracy jako stewardessa w liniach lot ?

Chodzi o taki jak na zdjęciu https://planetatattoo.me/wp-content/uploads/2022/06/corpusliberi_284239097_600495387731928_8771494234943839421_n.jpg

Odpowiedzi 1

0

Tatuaż w kształcie liścia lub kwiatu w dolnej części łydki, nad kostką, jest stosunkowo dyskretny i nie rzuca się w oczy. Wiele linii lotniczych ma jednak określone wytyczne dotyczące widocznych tatuaży u swoich pracowników, zwłaszcza stewardess.

Polityka firmy: Wiele linii lotniczych ma ścisłe wytyczne dotyczące widocznych tatuaży. Niektóre firmy mogą wymagać, aby tatuaże były całkowicie zakryte podczas pracy.

Lokalizacja tatuażu: Jako że Twój tatuaż znajduje się w dolnej części łydki, nad kostką, może być łatwo zakryty przez długie skarpety lub rajstopy, jeśli jest to wymagane.

Rozmiar i design: Dyskretne i małe tatuaże są zazwyczaj mniej kontrowersyjne. Jeśli design jest neutralny i nie jest prowokacyjny, jest większa szansa, że będzie akceptowany.

Kultura i społeczne normy: W niektórych krajach i kulturach tatuaże mogą być mniej akceptowane w zawodach, które wymagają bezpośredniego kontaktu z klientem.

Reasumując, choć istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na decyzję linii lotniczej o zatrudnieniu osoby z tatuażem, ważne jest zapoznanie się z konkretnymi wytycznymi i polityką firmy, w której chciałbyś pracować. Jeśli jesteś pewna swojego wyboru i chcesz zostać stewardessą, warto zasięgnąć informacji bezpośrednio u pracodawcy lub przeczytać opinie innych osób pracujących w danej linii lotniczej na temat ich polityki dotyczącej tatuaży.

 

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź