Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy malutką torebkę nerkę traktuje się jako bagaż podręczny?

Cy malutką torebkę-nerkę trzeba zapakować do podręcznego? Czy można mieć oddzielnie?

Odpowiedzi 1

0

W większości linii lotniczych malutka torebka-nerka nie jest traktowana jako pełnowymiarowy bagaż podręczny. Zwykle linie lotnicze pozwalają pasażerom na zabranie jednego bagażu podręcznego oraz jednego "osobistego" przedmiotu na pokład. Osobisty przedmiot często obejmuje małe torby, torebki, niewielkie plecaki czy właśnie torebki-nerki.

Jeśli planujesz wziąć ze sobą torebkę-nerkę oraz bagaż podręczny, z reguły możesz mieć oba przedmioty oddzielnie. Torebkę-nerkę można nosić na sobie, a bagaż podręczny w schowku nad głową lub pod siedzeniem przed Tobą.

Jednak zawsze warto sprawdzić konkretne wytyczne dotyczące bagażu w wybranej linii lotniczej, ponieważ regulacje mogą się różnić w zależności od przewoźnika i trasy lotu. W przypadku wątpliwości najlepiej skontaktować się bezpośrednio z linią lotniczą lub odwiedzić jej oficjalną stronę internetową w poszukiwaniu informacji na temat polityki bagażowej.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź