Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy lecąc do Singapuru a następnie na bali moge zabrać e-papierosa w bagażu rejestrowanym?

Odpowiedzi 1

0

Oczywiście, oto odpowiedź bez specjalnego formatowania:

Tak, możesz zabrać e-papierosa w bagażu rejestrowanym podczas podróży do Singapuru oraz na Bali. Jednak istnieją pewne wytyczne, których musisz przestrzegać:

E-papierosy w Singapurze: Używanie e-papierosów (vaping) jest nielegalne w Singapurze. Wprowadzenie e-papierosów do kraju, nawet dla osobistego użytku, jest zabronione i grozi grzywną lub więzieniem. Jeśli planujesz jedynie przesiadkę na lotnisku w Singapurze, prawdopodobnie nie będziesz miał problemu, ale lepiej unikać korzystania z e-papierosa na terenie lotniska.

E-papierosy na Bali: Na Bali oraz w całej Indonezji stosunek do e-papierosów jest różnorodny. Chociaż e-papierosy są dostępne w wielu miejscach, istnieją doniesienia o turystach, którzy byli karani za ich posiadanie lub użycie. Zalecam sprawdzenie aktualnych przepisów przed podróżą.

Baterie: Baterie do e-papierosów zazwyczaj są bateriami litowymi, które muszą być przewodzone w bagażu podręcznym, a nie w bagażu rejestrowanym ze względu na ryzyko pożaru.

Płyny: Jeśli masz płyny do e-papierosa, musisz je spakować zgodnie z przepisami dotyczącymi przewożenia płynów w bagażu podręcznym (zazwyczaj w pojemnikach o pojemności do 100 ml, umieszczonych w przezroczystej, zamykanej torebce).

Ostateczna rada: Jeśli decydujesz się na zabranie e-papierosa, zawsze sprawdzaj aktualne przepisy i regulacje linii lotniczych oraz krajów, do których podróżujesz. W zależności od przepisów i ich interpretacji przez lokalne władze, posiadanie e-papierosa może prowadzić do kłopotów.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź