Nagłówek strony

Treść główna

Co to są pokoje DZZ1, DZX1, pokój ekonomiczny, 2-osobowy?

Chcę zamówić wakacje dla 4 osób (3 dorosłych i jedno dziecko). Dostaję oferty np: WYŻYWIENIE ZAKWATEROWANIE 7 dni Śniadanie i obiadokolacja Pokój ekonomiczny (DZZ1) lub pokój 2-osobowy (DZX1)Co oznacza DZZ1 i DZX1? Oraz czym jest pokój ekonomiczny i czy pokój 2-osobowy to jeden pokój z dwoma łóżkami lub jednym małżeńskim czy to dwa pokoje? Jaki powinnam wybrać dla 4 osób?

Odpowiedzi (4)

0
DZZ1 są w niższym standardzie
0
Pokoj ekonomiczny jaki to jest pokoj ???
0
Czym się różni DZX1 od DZX3
0
Pokoje DZZ1 są w najniższym standardzie. Nie wybierasz widoku, możesz nie mieć tarasu i mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. A DZX1 ma wyższy standard, może być większa powierzchnia pokoju, taras, minibarek i inne udogodnienia.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Poczuj wiosnę jesienią! Tydzień na Maderze z lotami, noclegami i autem w cenie!1079 Sprawdź Chillout na Zanzibarze! Loty i noclegi tak tanio!2282 Sprawdź Najlepsze okazje z WARSZAWY w jednym miejscu!30 ofert od 65 Sprawdź CHORWACJA zawróci Ci w głowie! Po prostu leć14 ofert od 161 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Lizbony, z Warszawy do Malagi oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na wakacje, Pakiety z Lublina, Pakiety, Pakiety w listopadzie, tanie loty z Krakowa do Dortmundu, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Plecaki i torby foto, Pozostałe, Przewodniki, mapy, książki i Walizki.