Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Goska zapytał(a) 9 miesiecy temu

Jak dokupić bagaż w ryanair?

Odpowiedz

Odpowiedzi (4)

0
Ocena
Paola odpowiedział(a) 9 miesiecy temu
Zgodnie z regulaminem Ryanair możesz to zrobić przez internet: "Po dokonaniu rezerwacji możliwe będzie dodanie sztuki bagażu rejestrowanego na stronie internetowej wybierając opcję ‘Zarządzaj Rezerwacją’ do 2 godzin przed planowaną godziną odlotu."
0
Ocena
Bartas odpowiedział(a) 9 miesiecy temu
Bagaż może być też wykupiony na lotnisku lub za pośrednictwem telefonicznego centrum obsługi firmy Ryanair. Niestety wiąże się to z wyższymi opłatami, szczególnie w szczycie sezonu.
0
Ocena
Jolanta odpowiedział(a) 9 miesiecy temu
Możesz to zrobić na stonie Ryanair, na lotnisku lub przez infolinię. Pamiętaj że zawsze dokupienie bagażu jest droższe niż gdy kupujesz go przy rezerwacji.
0
Ocena
Ewelina kubrak odpowiedział(a) 4 miesiecy temu
Dokupienie bagazu
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Lizbony, z Warszawy do Rzymu oraz, połączeń lotniczych z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Pakiety z Katowic, Pakiety z Berlina, Okazje na loty z Polski do 100 zł, Pakiety w styczniu, bilety lotnicze Strachowice Londyn, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Bagaż Wizzair, Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci i Zestawy walizek.