Jak dokupić bagaż w ryanair?

Odpowiedzi (7)

1

Zgodnie z regulaminem Ryanair możesz to zrobić przez internet: "Po dokonaniu rezerwacji możliwe będzie dodanie sztuki bagażu rejestrowanego na stronie internetowej wybierając opcję ‘Zarządzaj Rezerwacją’ do 2 godzin przed planowaną godziną odlotu."

1

Bagaż może być też wykupiony na lotnisku lub za pośrednictwem telefonicznego centrum obsługi firmy Ryanair. Niestety wiąże się to z wyższymi opłatami, szczególnie w szczycie sezonu.

1

Możesz to zrobić na stonie Ryanair, na lotnisku lub przez infolinię. Pamiętaj że zawsze dokupienie bagażu jest droższe niż gdy kupujesz go przy rezerwacji.

0

Dokupienie bagazu

0

Mam lot do Alicante chciałabym dokupić bagaż podręczny.Wylot 23.02.2019

0

@Elzbieta - jeśli bilety kupowałaś przez nasze centrum rezerwacji zadzwoń na infolinię. Jeśli nie to dokup bagaż przez stronę przewoźnika

0

Dzień dobry, mam lot do Londynu z Szyman (eskyp) i chciałbym dokupić bagaż rejestrowany Proszę podać procedurę pozdrawiam.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Czerwiec na Martynice! Karaibskie wakacje z lotami, noclegami i autem w świetnej cenie!2794 Sprawdź Ateny i Delfy - antyczne miasta w świetnej ofercie z lotami, autem i noclegami!1256 Sprawdź Tydzień w Portugali w 3* hotelu na wybrzeżu Algarve, w opcji ze śniadaniami!1059 Sprawdź CYPR! Zakochasz się bez reszty!12 ofert od 263 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Lizbony, z Warszawy do Rzymu oraz połączeń lotniczych z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Pakiety z Katowic, Pakiety z Berlina, Okazje na loty z Polski do 100 zł, Pakiety w styczniu, najtańsze bilety z Wrocławia do Londynu, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Zawieszki do bagażu, Kosmetyczki dla dzieci, Przewodniki, mapy, książki i Torby dla dzieci.