Czy mozna zarezerwować hotel bez karty kredytowej?

Odpowiedzi (3)

0

Tak, na booking.com jest opcja (rezerwacja bez karty kredytowej), często też w niektórych hotelach możesz zapłacić przelewem (jak mają swoją stronę internetową). Pamiętaj, że karta służy często jako zabezpieczenie (na wypadek gdybyś nagle się rozmyślił i nie zjawił w hotelu to odpowiednia suma zejdzie Ci z konta) - dlatego możesz użyć czyjejś karty kredytowej (oczywiście za zgodą zainteresowanego :P)

0

Najlepiej napisać maila do hotelu i na miejscu wszystko opłacić :) Często też hotel wyśle Ci na maila nr rachunku, płacisz przelewem i tyle!

0

Tak, można. Jak nie znajdziesz danego hotelu u jednego pośrednika to spróbuj u innego (np. trivago albo hotelscombined znajdziesz te same hotele u różnych pośredników) - często jeden z nich będzie potrzebna karta, a u innego wystarczy zwykły przelew bankowy :)
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Wakacje na słonecznej Florydzie! Loty, noclegi i auto w świetnej cenie!2762 Sprawdź Rozpocznij wakacje na Kos! Tygodniowy wypoczynek z lotami i noclegami ze śniadaniami w świetnej cenie!698 Sprawdź Tanie loty na grecką wyspę Naxos!436 Sprawdź Magiczna Lizbona bezpośrednio z Warszawy!290 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Salt Lake City i połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty do Grecji, Okazje na loty z Polski na południe, Pakiety w lipcu, Pakiety we wrześniu, połączenia z Warszawy do Splitu, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Zabezpieczenie bagażu, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci i Plecaki na laptopa.