Nagłówek strony

Treść główna

Czy mozna zarezerwować hotel bez karty kredytowej?

Odpowiedzi (3)

0
Tak, na booking.com jest opcja (rezerwacja bez karty kredytowej), często też w niektórych hotelach możesz zapłacić przelewem (jak mają swoją stronę internetową). Pamiętaj, że karta służy często jako zabezpieczenie (na wypadek gdybyś nagle się rozmyślił i nie zjawił w hotelu to odpowiednia suma zejdzie Ci z konta) - dlatego możesz użyć czyjejś karty kredytowej (oczywiście za zgodą zainteresowanego :P)
0
Najlepiej napisać maila do hotelu i na miejscu wszystko opłacić :) Często też hotel wyśle Ci na maila nr rachunku, płacisz przelewem i tyle!
0
Tak, można. Jak nie znajdziesz danego hotelu u jednego pośrednika to spróbuj u innego (np. trivago albo hotelscombined znajdziesz te same hotele u różnych pośredników) - często jeden z nich będzie potrzebna karta, a u innego wystarczy zwykły przelew bankowy :)
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Czas poznać Mołdawię! Tydzień w świetnej cenie za loty, noclegi i auto!794 Sprawdź Phuket i Archipelag Phi Phi w gorącej ofercie z lotami i noclegami!2410 Sprawdź Magiczna Kuba z Polski taniej niż myślisz!1689 Sprawdź HIT San Francisco w megacenie!783 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Salt Lake City i połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty z Okęcia, Okazje na loty do Grecji, Okazje na loty z Polski na południe, Pakiety w lipcu, Pakiety we wrześniu, połączenia z Warszawy do Splitu, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Zabezpieczenie bagażu, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci i Plecaki na laptopa.