Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Patryk12 odpowiedział(a) rok temu
Tak, na booking.com jest opcja (rezerwacja bez karty kredytowej), często też w niektórych hotelach możesz zapłacić przelewem (jak mają swoją stronę internetową). Pamiętaj, że karta służy często jako zabezpieczenie (na wypadek gdybyś nagle się rozmyślił i nie zjawił w hotelu to odpowiednia suma zejdzie Ci z konta) - dlatego możesz użyć czyjejś karty kredytowej (oczywiście za zgodą zainteresowanego :P)
0
Ocena
Iga2 odpowiedział(a) rok temu
Najlepiej napisać maila do hotelu i na miejscu wszystko opłacić :) Często też hotel wyśle Ci na maila nr rachunku, płacisz przelewem i tyle!
0
Ocena
Kuba odpowiedział(a) rok temu
Tak, można. Jak nie znajdziesz danego hotelu u jednego pośrednika to spróbuj u innego (np. trivago albo hotelscombined znajdziesz te same hotele u różnych pośredników) - często jeden z nich będzie potrzebna karta, a u innego wystarczy zwykły przelew bankowy :)

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wypad do pięknej Toskanii! Przeloty i noclegi ze śniadaniami w dobrej cenie!482 Sprawdź Wiosenny urlop na słonecznej Majorce! Przeloty, noclegi i wypożyczenie auta czekają!680 Sprawdź Wow! Tydzień na Korfu w hotelu ze śniadaniami!859 Sprawdź Nie masz pomysłu na podróż? Zwiedzaj EUROPEJSKIE STOLICE30 ofert od 38 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Salt Lake City i połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty do Grecji, Okazje na loty z Polski na południe, Pakiety w lipcu, Pakiety we wrześniu, najtańsze bilety z Warszawy do Splitu, tanie bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Kosmetyki, akcesoria, Łóżeczka turystyczne, Walizki i Walizki twarde małe.