Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Kaja odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Ja brałem dolary i to jest najlepsza opcja (kurs euro i dolara są bardzo podobne na miejscu). Nie opłaca się kupować od razu batów za złotówki (chyba, że masz bardzo dobry kurs w kantorach internetowych). Jednym słowem: bierz dolary! :)
0
Ocena
Robert odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Dokładnie - tylko dolary :) Uwaga na płatności kartą (płaci się "haracz" za każdą wypłatę i doliczają 3% do każdej transakcji kartą!)
0
Ocena
Uk odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Zabierz dolary :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w pięknej Brugii! W cenie lot, nocleg, samochód i wizyta w Muzeum Czekolady!494 Sprawdź Walentynki w Rzymie! W cenie przelot i 4* hotel 415 Sprawdź Tanie loty na Santorini!458 Sprawdź Tanie loty na Bali!1531 Sprawdź

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Dżakarty. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Dżakarty.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Warszawy do Bergamo oraz, połączeń lotniczych z Wrocławia do Bombaju.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Okazje na loty z Polski na wyspy hiszpańskie, Okazje na majówkę, bilety lotnicze Paryż, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, na 2 Tygodnie do Indonezji.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Bez kategorii, Koce, poduszki, zagłówki, Na prezent i Plecaki biznesowe.