Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Miła odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
W polityce bagażowej właściwie nic się nie zmieniło. Nadal możesz zabrać na pokład samolotu dwa bagaże podręczne (55 cm x 40 cm x 20 cm oraz 1 mały bagaż o wymiarach maksymalnych 35 cm x 20 cm x 20 cm). Jednak gdy NIE wykupisz pierwszeństwa wejścia na pokład w Ryanair to twój większy bagaż może polecieć jako rejestrowany (nic za to nie dopłacasz, przed lotem zabierają twój bagaż, a po wylądowaniu samolotu po prostu go sobie odbierasz :). Warto wyciągnąć laptopa i inne wartościowe rzeczy.
0
Ocena
Krzysztof odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Dokładnie tak jak mówi poprzedniczka. Jak ostatnio leciałem to prawie wszystkim zabrali bagaże. Na szczęście mój doleciał cały :)
0
Ocena
ona87 odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Warto się przed sprawdzaniem przygotować - ostatnio bardzo często sprawdzają wymiary bagaży!!!
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w pięknej Brugii! W cenie lot, nocleg, samochód i wizyta w Muzeum Czekolady!494 Sprawdź Walentynki w Rzymie! W cenie przelot i 4* hotel 415 Sprawdź Tanie loty na Santorini!458 Sprawdź Tanie loty na Bali!1531 Sprawdź

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Limoges. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Limoges.

Jeżeli planujesz podróż do Francji, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Poznania do Marsylii, bilety lotnicze Kraków Balice Paryż Beauvais lub tanie loty z Warszawy do Marsylii.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Paryża i z Katowic do Marsylii.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty na wyspy hiszpańskie, Okazje na loty do Chorwacji, Okazje na loty do Polski, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, połączenia z Warszawy do Rzymu, tanie loty z Poznania do Paryża, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Loty do Francji.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Ręczniki, Saszetki i portfele, Zabezpieczenie bagażu i Walizki dla dzieci.