Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena
Aga zapytał(a) 7 miesiecy temu

jak przebukowac bilet wizzair ?

Odpowiedz

Odpowiedzi (2)

0
Ocena
Anna odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Możesz zmienić datę, godzinę i trasę lotu. Musisz w tym celu uiścić opłatę, a także zapłacić ewentualną różnicę w cenie biletów. Te zmiany możesz wprowadzić do 3 godzin przed planowaną godziną odlotu: na stronie podsumowania lotu, w biurze podróży, na stanowisku obsługi na lotnisku, przez telecentrum. Więcej informacji tutaj - https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/informacje-o-rezerwacji/zmiany-rezerwacji#/
0
Ocena
Beata odpowiedział(a) 5 dni temu
Witam . Kupiłam wczoraj bilet na 10 lipca 2018 dla siebie i mojej córki na 8 września 2018. Czy jest możliwość zmiany terminu lotu do 24 godz od zakupu biletu bez dodatkowych opłat. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Gdańska do Madrytu oraz, połączeń lotniczych z Miami do Nowego Jorku.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Bułgarii, tanie loty z Krakowa do Gdańska, tanie bilety lotnicze, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Zawieszki do bagażu, Walizki dla dzieci, Plecaki biznesowe i Plecaki na kółkach.