Treść główna

kiedy najlepiej kupować bilety lotnicze wizzair?

Odpowiedzi (7)

0

Co do najlepszego momentu kupna biletów - to jest loteria :-)

Na bieżąco trzeba śledzić ceny biletów lotniczych dla kierunku i terminów nas interesujących. Zaobserwujemy wtedy spadki i wzrosty ceny. Jeżeli cena będzie akceptowalna dla nas to nie czekać i kupić bilet :-)

Wprowadzane promocje przez WizzAir ie zawsze zmniejszają ceny biletów.

0
Warto zaczekać za promocję -20%. Zdarzają się one stosunkowo często. Czasem są dla wszystkich, ale najczęściej tylko dla członków WDC. Zapisz się na newsletter Wizza to będziesz mieć wszystkie promocje na bieżącą.
0
mysle ze jezeli lata sie duzo to warto zastanowic sie nad wejsciem do klubu WDC - naprawde sie bardzo oplaca i czesto sa znizki wlasnie dla czlonkow - za paredziesiat zlotych mozna juz kupic bilety w obie strony. A tak naprawde kupujac pierwsze bilety razem z WDC to juz wtedy sie zwraca ten koszt, wiec nic sie na tym nie traci a mozna zyskac na przyszle loty :) a kiedy kupowac ?? nie znasz dnia ani godziny kiedy bedzie okazja, wiec trzeba systematycznie na biezaco sprawdzac :)
0
Czytałam ostatnio, że stosunkowo najniższe ceny biletów są na 6tygodni przed planowanym terminem wylotu 
0
ta promocja -20% podobno jest naciągana, troszkę zawyżają cenę dają tą promocję a ludzie i tak kupują. Najlepiej śledzić kiedy pojawią się jakieś promocje na interesujący nas termin i lot.
0
Dopóki nie ma żadnych promocji, to najtańsze bilety można kupić 2-3 miesiące przed planowanym odlotem.
0
jak bedzie tanio
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Afrykańskie safari w Kenii! 2 tygodnie w świetnej cenie lotów i noclegów!2250 Sprawdź Tydzień w Gruzji! Tanie loty i noclegi na Zakaukaziu!574 Sprawdź Rajska Tajlandia w dobrej cenie z Warszawy!1560 Sprawdź San Francisco na majówkę w bardzo dobrej cenie!1636 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa