Treść główna

czy warto kupić ubezpieczenie w ryanair?

Odpowiedzi (7)

0
A jak ja mam bilet kupiony za 200 eur i nie moge poleciec? Czy odzyskam pieniadze za bilet, jak wykupie ubezpieczenie?
0
absolutnie nie warto!!!
0
odradzam kupowanie ubezpieczenia przez Tą firmę , nie działają numery . Mój syn miał 40 stopni gorączki , numer ubezpieczyciela nie działał , musiałem sam wezwać lekarza , po powrocie zgłosiłem to , a ubezpieczyciel mi odpisał , że nie zgłosiłem tego w pierwszej kolejności do nich- a numer nie działał i mam to udokumentowane -próby łączenia się z ubezpieczycielem , chyba skieruję sprawę do sądu.Odradzam , lepiej kupić ubezpieczenie u jednego z naszych ubezpieczycieli – to człowiek chociaż się dodzwoni.
0
Osobiście nigdy nie kupowałem ubezpieczenia przez Ryanaira. Wydaje mi się również, że istnieją o wiele lepsze oferty np. od banków lub innych ubezpieczycieli. Tym bardziej, że nie da się ubezpieczyć od spóźnionego lotu (tak jak np. w Wizz Air)
0
nie kupuję:)
0
Nie warto 
0
Ne kupuje, nie warto
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Bajkowe Alberobello! Przeloty, apartament i auto!692 Sprawdź Przespaceruj się ulicami Wiecznego Miasta! Przeloty i 4* hotel w centrum miasta432 Sprawdź PORTUGALSKIE klimaty zachwycą każdego! 6 ofert od 511 Sprawdź Mikołajki w Krakowie! 0 ofert od Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa