Treść główna

Czy można zabrać dezodorant do samolotu?

Odpowiedzi (10)

1
W rejestrowanym można każdą wielkość. W podręcznym do 100ml jak reszta płynów (chyba, że jakieś przepisy mówią inaczej). Ja sama przewoziłam i nie było problemów. :)  Generalnie polecam czytać informacje na stronach danego przewoźnika- są najrzetelniejsze i przede wszystkim sprawdzone. Pozdrawiam!
0
do 100 ml w podręcznym reszta w rejestrowym
0
w rejstrowanym możesz
0
W rejestrowanym tak, w podręcznym tylko ten mini.
-1
hmm, nie jestem pewna, to przecież pojemnik pod cisnieniem...
0
Tak, w pojemniku o pojemności nie większej niż 100ml, jeśli w bagażu podręcznym. W bagażu rejestrowanym dowolnej wielkości.
0
Można. Pasażerom wolno przewozić płyny, żele i aerozole w bagażu podręcznym wyłącznie w niewielkich ilościach do 100 ml. (LOT, Wizzair, Ryanair,Norwegian, easyJet)
0
Jeśli jest to kulka/żel to możesz przewieźć do pojemności 100 ml pakując go do specjalnego woreczka rozdawanego na lotnisku.
0
tak
0
W podręcznym nie można przewozić dezodorantu, ale w rejestrowanym na spokojnie.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wspaniały wiosenny urlop na Korfu! Lot i 4* hotel z widokiem na lagunę!760 Sprawdź Weekend z Mikołajem w Porto. Loty i noclegi w 4* hotelu w centrum miasta452 Sprawdź Tanie loty Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!9 ofert od 48 Sprawdź Majówka nad polskim morzem w 4* hotelu spa – 300 metrów od plaży0 ofert od Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa