Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy można zabrać dezodorant do samolotu?

Odpowiedzi 10

0
tak
0
W rejestrowanym tak, w podręcznym tylko ten mini.
0
do 100 ml w podręcznym reszta w rejestrowym
0
w rejstrowanym możesz
1
W rejestrowanym można każdą wielkość. W podręcznym do 100ml jak reszta płynów (chyba, że jakieś przepisy mówią inaczej). Ja sama przewoziłam i nie było problemów. :)  Generalnie polecam czytać informacje na stronach danego przewoźnika- są najrzetelniejsze i przede wszystkim sprawdzone. Pozdrawiam!
0
W podręcznym nie można przewozić dezodorantu, ale w rejestrowanym na spokojnie.
0
Jeśli jest to kulka/żel to możesz przewieźć do pojemności 100 ml pakując go do specjalnego woreczka rozdawanego na lotnisku.
0
Można. Pasażerom wolno przewozić płyny, żele i aerozole w bagażu podręcznym wyłącznie w niewielkich ilościach do 100 ml. (LOT, Wizzair, Ryanair,Norwegian, easyJet)
-1
hmm, nie jestem pewna, to przecież pojemnik pod cisnieniem...
0
Tak, w pojemniku o pojemności nie większej niż 100ml, jeśli w bagażu podręcznym. W bagażu rejestrowanym dowolnej wielkości.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 307 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 5 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!20 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 305 Sprawdź