Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy można zabrać dezodorant do samolotu?

Odpowiedzi 10

0
tak
0
W rejestrowanym tak, w podręcznym tylko ten mini.
0
do 100 ml w podręcznym reszta w rejestrowym
0
w rejstrowanym możesz
1
W rejestrowanym można każdą wielkość. W podręcznym do 100ml jak reszta płynów (chyba, że jakieś przepisy mówią inaczej). Ja sama przewoziłam i nie było problemów. :)  Generalnie polecam czytać informacje na stronach danego przewoźnika- są najrzetelniejsze i przede wszystkim sprawdzone. Pozdrawiam!
0
W podręcznym nie można przewozić dezodorantu, ale w rejestrowanym na spokojnie.
0
Jeśli jest to kulka/żel to możesz przewieźć do pojemności 100 ml pakując go do specjalnego woreczka rozdawanego na lotnisku.
0
Można. Pasażerom wolno przewozić płyny, żele i aerozole w bagażu podręcznym wyłącznie w niewielkich ilościach do 100 ml. (LOT, Wizzair, Ryanair,Norwegian, easyJet)
-1
hmm, nie jestem pewna, to przecież pojemnik pod cisnieniem...
0
Tak, w pojemniku o pojemności nie większej niż 100ml, jeśli w bagażu podręcznym. W bagażu rejestrowanym dowolnej wielkości.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Planujesz urlop w SIERPNIU? Wybierz coś dla siebie!30 ofert od 114 Sprawdź Urlop w lipcu? Sprawdź najlepsze propozycje na Twoje wakacje!5 ofert od 461 Sprawdź Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ12 ofert od 342 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 127 Sprawdź