Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy warto rezerwować przez Booking czy lepiej bezpośrednio w hotelach?

Odpowiedzi 15

0
Ja również mam bardzo zle doświadczenie z rezerwacja i wynajmem samochodów przez Booking.com. Brak jakiejkolwiek komunikacji pomiędzy Booking.com a lokalna wypożyczalnią. Nikt nie bierze odpowiedzialności za błędy które popełnili. Do tej pory nie odzyskałem pieniędzy które mi się należą.
0
NIGDY NIE WYPOŻYCZAJCIE SAMOCHODU PRZEZ BOOKING! Wypożyczałam auto przez stronę booking.com ze znanej firmy samochodowej. Przez duże opóźnienie lotu nie byłam w stanie odebrać samochodu na czas, lecz w dniu kolejnym w tym samym miejscu. Za samochód zapłaciłam niecałe 2tys za 4 dni wypożyczenia. Myślałam, że skoro płacę za samochód przez 4 dni to bez problemu odbiorę go z lotniska po przylocie. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Booking.com anulował moją rezerwację, ponieważ nie zgłosiłam się do 4h po czasie odbioru i już nie mogę odebrać samochodu. Dodatkowo ogromna dezinformacja, nic nie można się dowiedzieć. Finalnie nie pozwolili mi odebrać samochodu z jednodniowym opóźnieniem, pobrali całe pieniądze i powiedzieli, że jeśli chce wypożyczyć auto, to muszę zrobić i opłacić nową rezerwację. Nie chce myśleć co by był jakby ktoś wynajął auto np. na miesiąc! I spóźnił się 5h przez opóźnienia lotu!! Nie popełniajcie mojego błędu i wypożyczajcie samochód bezpośrednio od firmy (powiedzieli mi przez telefon, że gdybym wypożyczyła bez pośrednika to nie byłoby z tym problemu).
0
Odnosnie rezerwacji Hotel.: Hotel Intercontinental Warszawa,bezposrednio w Hotel pokoj za try noce,widok na Palace Kultury ze sniadaniem 2300zl,na Booking ten sam pokoj tj.Delux 1600zl,ale nie mal gwarancji czy widok bede mies na Palac? jest tylko wzmianka zw widok na miasto. Roznica cenowa spora,a ja chice mies pewnosc pokoju na wyzszym pietrze i z widokiem na Palac. Czemu te ceny sa az tak rozne?!?
0
Jestem pracownikiem hotelu i powiem Wam ze rezerwacja bezposrednio w hotelu w 99% zawsze bedzie tańsza niz przez booking. Booking pobiera prowizje od hotelu do 30% ceny pobytu. I o tyle moze byc taniej przy bezposredniej rezerwacji.
0
Rezerwując przez bezpośrednią stronę hostelu/hotelu też masz pewność, że nocleg został zarezerwowany. Ja zawsze sprawdzam jakie są ceny bezpośrednio na stronie hotelu i też na bookingu. Często trafiałam tak, że bezpośrednio miałam bardziej korzystniejszą cenę, a na stronie hotelu można było wybrać dodatkową zniżkę. Więc moim zdaniem warto to indywidualnie sprawdzać.
0
Gdzie taniej tam i rezerwuj
0
Na bookking.com możemy spokojnie wyszukać tani hotel, a potem sprawdzić czy opłaca się nam rezerwować przez wyszukiwarkę, czy bezpośrednio na stronie hotelu.
0
Warto przez booking
0
przez booking
0
To wszystko zależy od miejsca na świecie. Nieraz warto zarezerwować przez booking a jeśli masz dużo czasu w podrózy to zarezerwujesz na miejscu jeszcze taniej bez żadnych prowizji.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 116 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 116 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 347 Sprawdź