Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Lotnisko w Zielonej Górze

(kod IATA: IEG; kod ICAO: EPZG)

Międzynarodowe lotnisko położone 34 km na północny wschód od Zielonej Góry i 90 km od Poznania. Zabudowa portu zawiera m.in. terminal pasażerski, terminal cargo, budynki technicznego zabezpieczenia oraz 16 hangarów samolotowych, które mogą służyć jako magazyny towarowe. Na lotnisku nie ma placówek usługowych, bankomatów, przechowalni bagażu. Na terenie terminala znajdziemy automat do kawy i punkt pomocy medycznej. Lotnisko czynne jest od 6:00 do 22:00, w soboty od 6:00 do 14:00, a w niedziele od 14:00 do 22:00. Lotnisko może przyjmować prawie wszystkie współczesne samoloty, zaś terminal ma przepustowość 150 tys. pasażerów rocznie. Obecnie lotnisko obsługuje połączenia do Warszawy i do Drezna. Planowana jest także rozbudowa lotniska.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: 068-351-23-00 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na lotnisku istnieje możliwość wypożyczenia samochodu. Zaleca się wcześniejszy kontakt z wypożyczalnią. Dane kontaktowe dostępnych firm znajdziemy na stronie internetowej lotniska.

Obok terminala znajduje się bezpłatny, nadzorowany parking na 50 samochodów.

Komunikacja

Lotnisko jest świetnie zlokalizowane i dość dobrze połączone z Zieloną Górą, znajdującą się około 34 km od lotniska. Drogą szybkiego ruchu można tam dotrzeć w mniej niż 30 minut.

TAKSÓWKI
Postoje taksówek znajdują się przed terminalem. Można skorzystać z jednej z wielu korporacji obsługujących lotnisko. Numery telefonów radio taxi znajdziemy również na stronie internetowej lotniska.

TRANSPORT AUTOBUSOWY
PKS Zielona Góra zapewnia dojazd z lotniska do Zielonej Góry pod hotel "Qubus" i do dworca autobusowego autobusem po każdym przylocie, oraz z Zielonej góry przed każdym odlotem. Więcej informacji i aktualny rozkład znajdziemy na stronie: www.pks.zgora.pl.

Oficjalna strona internetowa lotniska
www.lotnisko.zielonagora.pl

Adres
Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost
66-110 Babimost
skr. poczt. 4

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługuje linia Jet Air.  

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa