Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do ManiliOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Manili

(kod IATA: MNL; kod ICAO: RPLL)

Międzynarodowe lotnisko położone 7 km na południe od centrum Manili. Jest największym portem lotniczym na Filipinach. W 2008 roku obsłużył ponad 22 miliony pasażerów.

Lotnisko posiada cztery terminale pasażerskie: trzy terminale międzynarodowe i jeden krajowy. Pomiędzy terminalami za drobną opłatą kursują autobusy i jeepney. Do dyspozycji pasażerów pozostają kawiarnie, restauracje, bary, sklepy, kantory wymiany walut, poczta, bank, bankomaty, wypożyczalnie samochodów. Istnieje możliwość skorzystania z pomieszczeń konferencyjnych, Internetu, specjalnej poczekalni, gdzie dostępne są prysznice. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi.

Użyteczne informacje
Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu +63 (02) 877 1109

Punkty informacji lotniskowej znajdują się halach przylotów i w halach odlotów terminali. Dostępne są także punkty informacji turystycznej.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodu. Stanowiska wypożyczalni znajdują się w halach przylotów. Dostępne firmy to Avis, Hertz i National.

Parkingi znajdują się przed terminalami 1 i 2. Parking długoterminowy znajduje się przy terminalu krajowym. Do terminali kursuje bezpłatny autobus.

Komunikacja

Lotnisko znajduje się ok. 7 km na południe od Manili. Do centrum prowadzi droga nr 1 – South Super Highway.

TAKSÓWKI
Postój taksówek znajduje się przy lotnisku. Należy uważać na osoby prywatne oferujące podwiezienie. Orientacyjna cena przejazdu do miasta to 150-200 pesos. Taksówką można także podjechać do najbliższej stacji metra – ok. 2 km.

TRANSPORT AUTOBUSOWY
Przystanek autobusowy znajduje się tuż przed lotniskiem. Charakterystycznym pojazdem dla Filipin jest jeepney – przerobiony samochód wojskowy. Autobusy i jeepney kursują do pobliskiej stacji metra w Baclaran.

(nie) Oficjalna strona internetowa lotniska

www.manila-airport.net

Adres

Ninoy Aquino International Airport
Pasay City 1300
Manila
Philippines

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: Philippine Airlines, Cebu Pacific, Emirates, Ethiad, KLM, Eva Air, Korean Air, Japan Airlines.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa