Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotniska na Filipinach

Znajdź nas w social mediach

Filipiny to państwo wyspiarskie położone w Południowo-Wschodniej Azji, nad Morzem Południowochińskim i Oceanem Spokojnym. Składa się z 11 dużych wysp i 7096 mniejszych wysepek. Walorami turystycznymi Filipin są piękne plaże, malownicze krajobrazy górskie, wulkany oraz różnorodność kulturowa i etniczna ludności.

Z Polski nie ma bezpośredniego połączenia z Filipinami, ale oferta międzynarodowych przewoźników jest bogata. Z łatwością można znaleźć połączenie z jedną przesiadką w Europie lub z dwoma – w Europie i w Azji. Można dotrzeć tu na przykład linią jednego z przewoźników europejskich (Lufthansa, KLM, British Airways).

 

Ze względu na to, że Filipiny to państwo wyspiarskie znajduje się tu wiele lotnisk – 262, a 75 z nich posiada utwardzone pasy startowe. Międzynarodowe lotniska mieszczą się w Cebu, Davao i Manili. Można na nie dolecieć z wielu miast na całym świecie (z Europy najczęściej przez Hong Kong lub Singapur).

Najważniejsze lotniska na Filipinach to: 

  • Lotnisko Manila Ninoy Aquino (MNL)
  • Lotnisko Mactan Cebu (CEB)

Główni przewoźnicy

Na lotniska na Filipinach zabiorą nas między innymi: KLM, Lufthansa, British Airways, Air Philippines, Cathay Pacific, Philippine Airlines, Korean Air, Gulf Air, Eva Air, Emirates.

 

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!4 oferty od 425 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 9 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!26 ofert od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY8 ofert od 304 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!