Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotniska w Senegalu

Znajdź nas w social mediach

Do Senegalu dotrzeć można samolotem z największych miast Europy, Ameryki, Azji i Afryki. Lot z Europy trwa około 7 godzin, a z Nowego Jorku około 9 godzin. Lot do Dakaru z Paryża to tylko 5,5 godziny.

Air Sénégal International to narodowe linie lotnicze z siedzibą w Dakarze. Ich głównym węzłem jest Port lotniczy Dakar. Linie oferują loty do Afryki i Francji. Istnieją także lokalne linie lotnicze jak Senegal Air, oferujące regularne i czarterowe połączenia z Dakarem.

Senegal posiada kilka ważniejszych lotnisk, między innymi w Dakarze, St. Louis, Tambacounda i w Ziguinchor. Międzynarodowe lotnisko znajduje się 17 km od stolicy Senegalu, Dakaru. Poniżej znajdziesz opis najważniejszych senegalskich lotnisk, dowiesz się, jakimi liniami możesz dostać się do Senegalu oraz jak dostać się na lotnisko.

Przy wjeździe do Senegalu, szczególnie na lotnisku, może być kontrolowana ważność szczepienia na żółtą febrę (szczepionki wykonują Sanepidy, zwykle w miastach wojewódzkich).

Najlepsze okazje

Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!24 oferty od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY5 ofert od 304 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 92 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!