Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotniska na Kubie

Znajdź nas w social mediach

O Kubie mówi się że jest to wyspa niezwykłych palm kokosowych, nienaruszonej natury i plaż jak ze snu. Po prostu raj w tropikach! Odcięta przez socjalistyczny reżim od nowoczesności, jest miejscem pełnym sprzeczności o wyjątkowym charakterze.

Na Kubie znajduje się 181 lotnisk, z czego 144 o utwardzonej nawierzchni. Aż 11 lotnisk to lotniska międzynarodowe. Najważniejsze z nich to obsługujące Hawanę lotnisko José Martì, położone 15 kilometrów od miasta. 

Główni przewoźnicy

Na wyspę można się dostać, podróżując między innymi liniami lotniczymi Iberia, Air France, Condor, Aeroflot, Air Europa lub liniami czarterowymi. Dostępne są bezpośrednie połączenia z Madrytu, Moskwy, Paryża, Frankfurtu czy Londynu.

Informacje dodatkowe

Warto pamiętać, że na lotnisku przed odlotem należy uiścić opłatę 25 CUC albo 25 euro (cała kwota musi być w tej samej walucie) za wizę wyjazdową.

Najlepsze okazje

Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!24 oferty od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY5 ofert od 304 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 92 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!