Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotniska na Kubie

Znajdź nas w social mediach

O Kubie mówi się że jest to wyspa niezwykłych palm kokosowych, nienaruszonej natury i plaż jak ze snu. Po prostu raj w tropikach! Odcięta przez socjalistyczny reżim od nowoczesności, jest miejscem pełnym sprzeczności o wyjątkowym charakterze.

Na Kubie znajduje się 181 lotnisk, z czego 144 o utwardzonej nawierzchni. Aż 11 lotnisk to lotniska międzynarodowe. Najważniejsze z nich to obsługujące Hawanę lotnisko José Martì, położone 15 kilometrów od miasta. 

Główni przewoźnicy

Na wyspę można się dostać, podróżując między innymi liniami lotniczymi Iberia, Air France, Condor, Aeroflot, Air Europa lub liniami czarterowymi. Dostępne są bezpośrednie połączenia z Madrytu, Moskwy, Paryża, Frankfurtu czy Londynu.

Informacje dodatkowe

Warto pamiętać, że na lotnisku przed odlotem należy uiścić opłatę 25 CUC albo 25 euro (cała kwota musi być w tej samej walucie) za wizę wyjazdową.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 111 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 117 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!10 ofert od 335 Sprawdź