Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Komunikacja w Indiach

Znajdź nas w social mediach

Dzięki rozbudowanej sieci połączeń autobusowych podróżowanie po Indiach jest dość proste. Wielu turystów woli jednak podróżować pociągiem, bo to rozwiązanie jest wygodniejsze. Indie mają największą na świecie sieć kolejową (ponad 60 tys. km torów) zarządzaną przez jedno przedsiębiorstwo - Indian Railways - zatrudniające 1,6 mln pracowników, co daje im pod tym względem pierwsze miejsce na świecie.

Ze względu na obszar kraju podróżowanie samolotem jest często jedną z najlepszych opcji, jeśli chcemy zaoszczędzić na czasie. Komunikację lotniczą w Indiach cechuje intensywny rozwój - samoloty docierają do ponad 70 lotnisk. Lokalne tanie linie lotnicze oferują co prawda połączenia do większości ważniejszych miast kraju, jednak trzeba dobrze wybrać przewoźnika - standard usług na tej samej trasie może się diametralnie różnić w zależności od tego, na jakie linie się zdecydujemy.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 116 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 116 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 350 Sprawdź