Wakacje last minute? Niektórzy planują wakacje z rocznym wyprzedzeniem i skrupulatnie tworzą cały plan wyjazdu. Inni wolą żyć spontanicznie i liczą na superokazje z ostatniej chwili. Niejednokrotnie taki sposób podróżowania opłaca się bardziej.

Jeśli możesz sobie pozwolić nawet na wylot kolejnego dnia, to możesz trafić na prawdziwe perełki. Ale dobre oferty nie dotyczą tylko wylotów z dnia na dzień. Przedstawimy Ci parę opcji kierunków, gdzie możesz wybrać się na tegoroczne wakacje. Przejrzyj uważnie propozycje, może znajdziesz inspiracje na swój zasłużony urlop. Wakacje last minute – podpowiemy, gdzie Ci będzie najlepiej. Wszystkie oferty to all inclusive!

1Wakacje last minute – Albania

Wakacje last minute plaza Ksamil w Albanii
Wakacje w Albanii. Fot. Shutterstock

Albania, to kierunek, który jeszcze czasem kojarzy  się stereotypowo jako kraj niebezpieczny czy wręcz dziki. Jednak większość ludzi już wie, że Albania jest świetnym kierunkiem na wakacje. Riwiera Albańska jest dobrą alternatywą dla znanych już miejscówek w Chorwacji, Grecji czy Hiszpanii.

Znajdziesz tu bajecznie piękne plaże, gdzie możesz spokojnie oddać się upragnionemu relaksowi. Do najbardziej znanych należy Ksamil. Jej urok można porównać do karaibskich plaż. Nazywana jest albańską Bora Bora. Turkusowy kolor morza może zachwycić. Możesz tu też ponurkować.

Jeśli jednak znudzi Ci się plażowanie, możesz wyruszyć w góry. Albania ma w zanadrzu jeszcze wiele innych cudów. Warto tu chociażby zobaczyć Błękitne Oko czy kanion Osumi.

Oferty wakacyjne do Albanii

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here