Seszele to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych krajów świata. Plaże z piaskiem sypkim i miękkim jak mąka, zdumiewającymi skałami i turkusową wodą wprawiają w oniemienie. Niestety zdumiewają tam także koszta pobytu. Gdy odwiedzamy Seszele ceny są dużą przeszkodą. Podpowiadamy jak taniej zwiedzić te piękne wyspy i nieco zaoszczędzić.

Poprzedni

1. Śledź tanie loty na Seszele

Warto zapolować na tanie bilety na Seszele. W pierwszych miesiącach roku pojawiają się czasami promocyjne loty. Za świetną okazję można uznać przeloty z Europy w cenie około 1400 zł w obie strony, a i takie się zdarzają. Koszt poniżej 2000 zł w obie strony to także bardzo dobra stawka. Z Europy – bowiem musimy się liczyć z podróżą z przesiadką. 

Dolecimy tam wieloma liniami, np. z Paryża liniami Air France, czy też np. Ethiopian Airlines (chociażby z Wiednia z przesiadką w Etiopii). Jeśli naprawdę marzymy, by polecieć na Seszele ceny w wysokości ok. 1400-2400 zł za bilety w obie strony nie są tak odstraszające, prawda?

Gdy w systemach rezerwacji widzimy np. 4 tys. zł za bilety – możemy śmiało odpuścić z pewnością, że da się je upolować dużo, dużo taniej, choć niekoniecznie w najlepszym dla nas terminie. Warto jednak być bardziej elastycznym co do daty.


blank
Jeśli dobrze zaplanujemy lot na Seszele ceny nie będą odstraszały. Fot. Shutterstock
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here