Są pewne miejsca, które trzeba zobaczyć chociaż raz życiu. O niektórych z nich zapewne już słyszałeś, o innych być może dowiesz się po raz pierwszy. Jeśli zadajesz sobie pytanie: gdzie na wakacje? to właśnie tutaj możesz poszukać inspiracji. Zaczynamy!

Poprzedni

7. Gdzie na wakacje? Do Florencji

Cudowna Florencja jest synonimem sztuki, piękna i miłości. To miasto znane wielu, jednak odkrywanie go na nowo i tylko dla siebie może być prawdziwą radością. Najlepszym sposobem na zwiedzanie Florencji jest spacer zupełnie bez planu. Wystarczy poświęcić czas na wędrówkę po brukowanych kamiennych chodnikach i zagubić się w wąskich uliczkach. Florencja kryje w sobie niesamowite dzieła sztuki, zabytki światowej klasy i mnóstwo wspaniałych restauracji i kawiarni, gdzie bez problemu wypoczniesz po całym dniu zwiedzania.

Sprawdź tanie loty do Florencji


Dziewczyna z wyciągniętymi rękami w stronę Florencji
Fot. Shutterstock
Poprzedni

1 KOMENTARZ

  1. U nas Grecja i to już w sieprniu! <3 Przeglądaliśmy oferty różnych biur podróżny no i z Itaki, właśnie na Grecję się super opcja trafiła, a doszliśmy do wniosku, że te ok. 30 stopni jakie na maj przypada najlepiej się nam przysłuży 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here