Zwiedziła z córeczką 57 państw, poznaj Martę!

Wciąż zdarza się, że podróżowanie kojarzone jest tylko z samotnymi, niebieskimi ptakami, którzy nie mają rodzin i żadnych zobowiązań i mogą rzucić wszystko i ruszyć w świat. Wielu zazdrości takiego podejścia, bo nie oszukujmy się wielu marzy o podróżach, ale niewielu ma tyle odwagi, że zrobić ten jeden, pierwszy krok. A co jeśli nic cię nie ogranicza? A co jeśli możesz wyruszyć w ten wspaniały świat nawet z małym dzieckiem? Oj tak, nie ma wymówek, jeśli świat cię woła – to ruszaj! Da się! A najlepszym przykładem na to, że podróże z dziećmi – i to małymi dziećmi – są możliwe jest Marta i jej córeczka Lea. A o ich podróżach możesz przeczytać na blogu WhereTravel Marta&Lea. Tu znajdziesz wszelkie przydatne informacje o podróży z dzieckiem bez tajemnic!

Marta o sobie:

Podróże stały się moją pasją! Praktycznie nieprzerwanie od wielu lat poznaję najciekawsze zakątki. Moje podróże to jeden wielki żywioł. Gdy pojawia się jakiś fajny kierunek w dobrej cenie, decyzję o wyjeździe podejmuję natychmiastowo. Po zakupie przelotu zwykle rezerwuję hotel na pierwszą noc, a resztę ogarniam w drodze. Dzięki temu mogę robić co chcę i kiedy chcę, a jedynym ograniczeniem jest czas…Urodzenie córki Lei wcale nie przystopowało naszych podróży, a wręcz przeciwnie. Dzięki temu Lea w wieku 18 miesięcy, miała już na swoim koncie odwiedzone 42 państwa, na 3 kontynentach.

WhereTravel Marta&Lea – podróże z dzieckiem

WhereTravel Marta to miejsce dla wszystkich podróżujących, bliżej lub dalej z odrobiną luksusu, choć nie zawsze. A także dla tych, którzy szukają nowych inspiracji i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podróżami.

Marta zabierze cię do różnych pięknych miejsc na świecie, przybliży inne kultury i obyczaje, pokaże życie w innych krajach. Nie zabraknie też dawki dobrej humoru i sprawdzania własnych możliwość.

Marta dodaje:

Kocham adrenalinę i przesuwanie własnych barier strachu. Moim motto jest „ Nie możliwe nie istnieje”. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze mną w podróży zapraszam do jednego z najbarwniejszych profili podróżniczych na Instagramie WhereTravelMarta.

Jak na razie blogerka odwiedziła 79 państw na 5 kontynentach, a jej córka Lea do dzisiaj była już w 57 państwach na 4 kontynentach.

Możesz być z nimi na bieżąco zaglądając na blog WhereTravel Marta&Lea, Fb i Instagram. Znajdziesz tu porady kiedy, czym najlepiej i gdzie podróżować w ciąży i z dzieckiem, o karmieniu w czasie podróży, jak zorganizować podróż na własną rękę, skąd czerpać inspiracje i wiele innych. Wiele gotowych rozwiązań! Sprawdzisz też oczywiście relacje z podróży do poszczególnych krajów.

Zobacz kilka wybranych zdjęć z ich podróży:

Podróże z dzieckiem

Podróże z dzieckiem

Podróże z dzieckiem

Podróże z dzieckiem

Podróże z dzieckiem

Podróże z dzieckiem

Podróże z dzieckiem

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też