Wow! Coś niesamowitego! W skutek kwarantanny na ulicy pojawiło się niezwykłe stworzenie

Brak ludzi i opustoszałe miasta niemal na cały świecie sprawiają, że natura odetchnęła na chwilę z ulgą, a na ulicach zaczęły pojawiać się zwierzęta, które nie boją się przechadzać między budynkami. Badają wolną przestrzeń. W jednym z miast w Indiach sfilmowano niezwykle rzadkie zwierzę.

Spacerował ulicami

W indyjskim stanie Kerala sfilmowano spacerującą w centrum miasta wiwierę malbarską. Wiwiera malbarska, zwana również cywetą malbarską występuje w okolicach pasma Ghatów Zachodnich w Indiach. Gatunek został sklasyfikowany przez Międzynarodową Unię Ochrony Przyrody (IUCN) jako krytycznie zagrożony, ponieważ jego populacja szacowana jest na mniej niż 250 dojrzałych osobników. Zwierzę to było ostatnio widziane w 1990 roku.

Wiwierę zauważyła policja w mieście Meppayur pilnująca opustoszałych ulic podczas kwarantanny. Tam podobnie jak w większości krajów mieszkańcy pozostają w domach. I podobnie jak w wielu miejscach na świecie wolną od ludzi przestrzeń zaczęły badać dzikie zwierzęta.

Wśród internautów pojawiły się jednak zdania, że nagranie jest sfałszowane, bo zwierzę dziwnie się porusza. Jak informuje Onet, Parveen Kaswan, urzędnik Indyjskiej Służby Leśnej, twierdzi, że nagranie ​wygląda na prawdziwe. Tłumaczy, że zwierzę może być chore lub było przetrzymywane w niewoli i teraz zostało wypuszczone. Ważną informacją jest też fakt, że to zwierzęta nocne i może mu być ciężko poruszać w biały dzień.

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Widać, że jakieś biedactwo chore. Pyszczek ma otwarty i idzie jakoś dziwnie. Może uciekło jakiemuś debilowi z niewoli. Nie pomogli mu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,700ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze