Były już podwodne restauracje i podwodne bungalowy. Ale nawet one bledną w porównaniu z niesamowitą rezydencją, jaka powstanie na Malediwach.

Luksusowy hotel Conrad na wyspie Rangali będzie posiadał zaledwie dwa piętra, jednak najciekawsza jego część będzie się kryła poniżej naziemnej konstrukcji. A dokładniej 5 metrów poniżej poziomu wody, zanurzona w Oceanie Indyjskim. Planowany hotel będzie pierwszą podwodną rezydencją na świecie. Na jego wybudowanie przeznaczono 15 milionów dolarów, a inwestycja ma zostać ukończona w listopadzie tego roku.

łazienka w podwodnym hotelu
Fot. Conrad Hotels & Resorts

Rezydencja będzie nosić nazwę Muraka, czyli rafa koralowa. Goście będą mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo, zanurzeni w jednym z najpiękniejszych wodnych rejonów świata. Do dyspozycji będą mieli również bar, siłownię, wannę z widokiem na rafę i sypialnię z przezroczystą podłogą. Ponad powierzchnią wody znajdować się będzie basen infinity i obszerne miejsce do opalania.


kobieta w wannie patrzy na zachodzące słońce
Fot. Conrad Hotels & Resorts

Za wybudowanie tej podwodnej rezydencji zlecono firmie M.J.Murphy. Sieć hoteli Conrad Hotels & Resorts odpowiada już za słynną podwodną restaurację, która powstała 13 lat temu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here