Wow! Niesamowita podwodna willa już otwarta! Chętny?

Uważany za najpiękniejszy hotel świata – Conrad Maldives Rangali Island, otworzył pierwszą na świecie podwodną rezydencję. Taki nocleg, to na pewno niezapomniane przeżycia. Hotel należy do sieci Hilton.

To więcej niż tylko pokój

Na pewno słyszałeś już o jednej z najpiękniejszych na świecie restauracji, która jest całkowicie zanurzona pod wodą. Znajduje się właśnie na Malediwach. To pierwsze takie miejsce na ziemi. A teraz do niezwykłych miejsc w tym resorcie możesz zaliczyć również pierwszą podwodną rezydencję.


Muraka Cię zachwyci

Nowa rezydencja to coś więcej niż tylko pokój lub apartament (w końcu na Malediwach luksus to normalka). Dwupiętrowa willa nosi nazwę Muraka, co oznacza koral, rafa koralowa. Zwłaszcza piętro, które znajduje się całkiem pod wodą, czyli ok. 5 m p.p.m. zapiera dech w piersiach. A dookoła możesz napawać się widokiem Oceanu Indyjskiego.

Oprócz łóżka, prysznica i innych typowych elementów pokoju hotelowego, Muraka przenosi Cię na wyższy poziom bytowania. Do Twojej dyspozycji pozostaje prywatna siłownia, bar, basen bez krawędzi, pokój dla kamerdynera, wanna z widokiem na ocean i, co najważniejsze, podwodna sypialnia z niezrównanymi widokami na ocean. Piętro nad wodą posiada natomiast taras relaksacyjny, na którym można się opalać.

Pobyt w podwodnym hotelu

50 000 dolarów za noc? Tak, ale nie możesz zarezerwować tu pobytu tylko na jedną noc. Wymagane minimum to czterodniowy pakiet, czyli 200 000 dolarów. W tym pakiecie jednak masz do dyspozycji osobistego kucharza, który specjalnie dla Ciebie przygotuje wszystkie posiłki. W cenie jest też prywatna łódź. Ten, kto zdecyduje się na taki ekskluzywny pobyt otrzymuje automatycznie status Hilton Diamond.

Muraka powstawał w zgodzie ze środowiskiem. Wszystko zostało zbudowane w Singapurze, następnie przetransportowane na Malediwy specjalnym statkiem.
Rezydencja jest dobrze zabezpieczona betonowymi słupami. Niestraszne jej przypływy i siła fal. Jeśli jednak masz jakieś obawy przez spaniem pod taflą oceanu, możesz skorzystać z jednej z pływających wilii należących również do tej sieci hoteli.

Sprawdź: 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Malediwach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here