Gdzie w Europie można spędzić wakacje marzeń? Z pewnością na zjawiskowej greckiej wyspie Santorini. To miejsce przyciąga najbogatszych ludzi z całego świata. Swoje wymarzone wakacje spędzają tu m.in. biznesmeni czy światowej klasy piłkarze. Przyciąga ich tu piękna architektura, spektakularne zachody słońca i wizja naprawdę luksusowego wypoczynku. Hoteli premium na Santorini nie brakuje, a ograniczać może nas wyłącznie zasobność portfela. Zobacz najbardziej luksusowe hotele na Santorini.

Poprzedni

1. Andronis Boutique Hotel *****

Prywatny basen w jaskini? Najbardziej luksusowe hotele na Santorini spełnią nawet takie marzenie. Andronis Boutique Hotel położony jest w jednej z najpiękniejszych miejscowości na wyspie. Oferuje kilka rodzajów apartamentów o zróżnicowanym standardzie.

https://www.instagram.com/p/CCWMhMmq0m2/?utm_source=ig_web_copy_link

Za najtańszy apartament typu Suite z małym basem w jaskini musisz zapłacić około 5 tysięcy złotych za dobę. Większy budżet do wydania? Nie ma sprawy! Możesz wybrać apartament typu Suite z basenem w grocie i widokiem na kalderę (około 8 tysięcy za dobę) lub taki z basenem bez krawędzi za jedyne 10 tysięcy.


Andronis Boutique Hotel. Fot. Booking.com
Poprzedni

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here