Gdzie w Europie można spędzić wakacje marzeń? Z pewnością na zjawiskowej greckiej wyspie Santorini. To miejsce przyciąga najbogatszych ludzi z całego świata. Swoje wymarzone wakacje spędzają tu m.in. biznesmeni czy światowej klasy piłkarze. Przyciąga ich tu piękna architektura, spektakularne zachodu słońca i wizja naprawdę luksusowego wypoczynku. Hoteli premium na Santorini nie brakuje, a ograniczać może nas wyłącznie zasobność portfela. Zobacz najbardziej luksusowe hotele na Santorini.

Poprzedni

1. Andronis Boutique Hotel *****

Prywatny basen w jaskini? Najbardziej luksusowe hotele na Santorini spełnią nawet takie marzenie. Andronis Boutique Hotel położony w jednej z najpiękniejszych miejscowości na wyspie. Oferuje kilka rodzajów apartamentów o zróżnicowanym standardzie.

Za najtańszy apartament typu Suite z małym basem w jaskini musisz zapłacić około 5 tysięcy złotych za dobę. Większy budżet do wydania? Nie ma sprawy! Możesz wybrać apartament typu Suite z basenem w grocie i widokiem na kalderę (około 8 tysięcy za dobę) lub taki z basenem bez krawędzi ja jedyne 10 tysięcy.

Andronis Boutique Hotel, fot. booking.com
Poprzedni
1 KOMENTARZ
  1. Warto zmienić wstawkę z Instagrama w pozycji nr 4. Jest wstawiony profil innego obiektu, niż tego, o którym mowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here