Ten lot zapamięta na długo! Był bardzo zaskoczony tym, kto jest na pokładzie

Wyobrażasz sobie, że przyjeżdżasz na lotnisko, przechodzisz całą odprawę, wsiadasz na pokład, a tam okazuje się, że nie ma dosłownie nikogo prócz załogi? Lecisz sam. Taką przygodę przeżył właśnie pasażer podczas podróży liniami American Airlines. W pierwszym momencie mężczyzna myślał, że pomylił samoloty. Jednak członkowie załogi wytłumaczyli mu, że tym razem będzie podróżował właśnie w takich warunkach.

To nie pierwsza taka sytuacja. Pisaliśmy już o zszokowanej kobiecie, która jak się okazało, była jedyną pasażerką na pokładzie. Wtedy niestety ze względu na warunki pogodowe lot nie należał do całkiem przyjemnych. W takim wypadku bycie osamotnionym na pokładzie chyba jednak ma jakieś minusy. Udało się szczęśliwie wylądować.

Tym razem jednak pasażer miał dużo szczęścia i przeżył ciekawą przygodę, którą będzie na pewno wspominał do końca życia. Czekał na opóźniony 18 godzin lot i nie spodziewał się, że jego podróż będzie taka oryginalna. Jak widać opłaca się być cierpliwym. Oczywiście nie mógł tego nie nagrać i nie zamieścić w social mediach.

Kiedy wykupujesz wszystkie bilety w samolocie, aby nie mieć do czynienia z innymi ludźmi – żartował mężczyzna. Mimo tego, że był jedynym chętnym do tej podróży, lot został zrealizowany. W zamieszczonym na TikToku filmie widać, jak pracownicy żartują i odgrywają różne zabawne scenki.

Film zrobił prawdziwą furrorę.

@phil.stringer 18-hour delay turned this flight into a private party! ✈️🥳 Watch how the amazing crew and I made the most of it! #americanairlines #flightattendant #airplanetiktok #privateparty #FlightFun #delayedflight #fyp #viral ♬ Makeba – Jain
Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też