Tego jeszcze nie widziałeś. W tym roku zostanie otwarty jedyny w swoim rodzaju pływający hotel i spa!

Już w tym roku zostanie otwarty niezwykły hotel na wodzie. Obiekt buduje się w Szwecji. Unikalny budynek został zaprojektowany przez architektów Bertila Harströma i Johana Kauppiego. Arctic Bath już przyjmuje pierwsze rezerwacje.

Nowy hotel w Szwecji

Architekci specjalizują się w łączeniu architektury z naturą. Przypominające dużą naturalną matę ułożonych kłód, spa w Arctic Bath to architektoniczna interpretacja tradycyjnych praktyk pozyskiwania drewna na tym obszarze, gdzie ścięte drzewa spływają w dół rzeki. Obiekt ma przypominać również o znaczeniu ochrony terenów leśnych w czasach rozwoju. Dzięki zrównoważonym ideałom projektanci zastanawiali się, w jaki sposób mogą zminimalizować wpływ spa i hotelu na środowisko. Biorąc pod uwagę, że obszar ten dostarcza obfite źródło drewna, byli w stanie wykorzystać lokalne materiały do jego budowy.

Ruszyły już rezerwacje w Arctic Bath. Możesz zaplanować pobyt w tym wyjątkowym miejscu między lutym 2020 a 2021. To na pewno będą niesamowite wrażenia, kiedy budynki będą pływać w ciepłe dni i zamarzać w lodzie, gdy temperatura spadnie. Kompleks spa i kabiny znajdują się na wodach rzeki Lule w Harads, szwedzkiej Laponii (50 km na południe od koła podbiegunowego). Okrągła łaźnia Arctic ma pokój zabiegowy spa, cztery sauny, zimną kąpiel na świeżym powietrzu, gorącą kąpiel i różne sauny, gabinety zabiegowe, salon, sklep, bar i restaurację i wiele innych.

Zabiegi wellness będą wykraczać poza tradycyjne formy. Hotel Arctic Bath posiada 12 kabin: 6 pływających i 6 na lądzie.

Hotel będzie skoncentrowany na zdrowym żywieniu, ćwiczeniach, spokoju ducha i pielęgnacji twarzy i ciała.

Możesz też liczyć na polowanie z przewodnikiem na zorzę polarną. Na FB profilu hotelu możesz monitorować prace. A rezerwacji można dokonać na stronie obiektu.

Sprawdź też tanie loty do Szwecji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here