Firma Skytrax przedstawiła ranking najlepszych linii lotniczych świata 2021 r. Na przewoźników głosowali podróżni. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeden przewoźnik z Europy.

Najlepsze linie lotnicze świata 2021

Ranking najlepszych linii przeprowadzany jest od 2001 roku. Faworyci ciągle są ci sami, jednak trochę się pozmieniało w kolejności. The World Airline Awards przyznawane są w oparciu o opinie pasażerów. Organizuje je firma SkytraxW badaniach wzięło udział ponad 21 mln pasażerów z ponad 100 krajów. Pod uwagę brali wiele różnych wskaźników. Pasażerowie oceniali m.in. komfort podróży, życzliwość personelu pokładowego i serwowane podczas lotu posiłki. Ciekawe czy się domyślasz, kto w tym roku okazał się najlepszy. Nie trzymamy Cię już w niepewności. Tak wygląda cała dziesiątka zwycięzców.

W rankingu najlepszych Ryanair znalazł się na miejscu 57., a nasz polski przewoźnik – PLL LOT zajął 68. pozycję, podobnie jak w roku minionym. Największym zaskoczeniem jest Wizz Air, który uplasował się dopiero na 96. miejscu. Całą listę 100 najlepszych przewoźników świata zobaczysz na stronie twórcy rankingu.

Poprzedni

10. Air France

Od 1933 roku Air France promuje i wyróżnia Francję na całym świecie. Ponad 42 000 pracowników w barwach przewoźnika codziennie angażuje się w oferowanie każdemu klientowi wyjątkowych doświadczeń w podróży. Air France stawia zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników na pierwszym miejscu i od początku pandemii linie wprowadziły wyjątkowe środki ostrożności pod nazwą Air France Protect.


Samolot Air France w powietrzu
Fot. Air France
Poprzedni

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here