Ranking najlepszych linii przeprowadzany jest od 2001 roku. Faworyci ciągle są ci sami, jednak trochę się pozmieniało w kolejności. The World Airline Awards przyznawane są w oparciu o opinie pasażerów. Organizuje je firma SkytraxW badaniach wzięło udział ponad 21 mln pasażerów z ponad 100 krajów. Pod uwagę brali wiele różnych wskaźników. Pasażerowie oceniali m.in. komfort podróży, życzliwość personelu pokładowego i serwowane podczas lotu posiłki. A jak wygląda końcówka rankingu? Najgorsze z najlepszych linii lotniczych? Przyjrzeliśmy się liście.

W rankingu Ryanair znalazł się na miejscu 57., a nasz polski przewoźnik – PLL LOT zajął 68. pozycję, podobnie jak w roku minionym. Całą listę 100 najlepszych przewoźników świata zobaczysz na stronie twórcy rankingu. A teraz zobacz najgorszych z najlepszych, czyli ostatnie 10 miejsc rankingu!

Poprzedni

10. American Eagle


Poprzedni

6 KOMENTARZE

  1. ” Gratulacje” dla LOT-u …Tacy dobrzy piloci a firma w rankingu ma twarde ladowanie.
    Niektore stewardessy powinny sie zatrudnic w tych liniach z miejsc 90 -100…
    I tak to bylo by wyroznieniem dla nich..Oj LOT- cie , LOT-cie, czasami ciezko sie leci w twoim samolocie…

  2. Lot za wysoko. Ogólnie ranking nic nie znaczący, jak takie linie jak TAP portugal są od lotu niżej. Pozatym niejasne kryteria punktowania, czy na przykład decyduje opóźnienie na rejsach czy kompetencja załogi, niewiadomo. Każdy może sobie taki ranking zrobić. Ale LOT i tak za wysoko. Zawsze.

  3. No jeśli ktoś ustawia Aetoflot w pierwszej 10 a osoby komentujace nie widzą różnicy na plus dla Lotu w porównaniu obu linii to znaczy, że oceniający nie wie o czy mówi a przyklaskujący mu są ignorantami albo po prostu nie latają samolotami obu linii lotniczych. Porównanie rzeczywistego poziomu usług oferowanych przez obie linie i ich pozycji w zastawieniu ośmiesza całkowicie owo pseudo zestawienie. Nie znaczy to, że Lot jest dobry. Znaczy to tylko tyle, że dno jakie prezentuje Aerofłot nie daje podstawy do tego aby plasować go w pierwszej 10. Co za tym idzie całe zestawienie można wyrzucić do kosza na śmieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here